Весняний двомісячник з благоустрою!

На виконання розпорядження сільського голови

   з 20 березня по 20 травня 2019 року

на території Мироцької сільської ради територіальної громади, проводиться:

« Весняний двомісячник з благоустрою»

Керівникам установ та організацій, рекомендовано розробити   заходи  по впорядкуванню  прилеглих та закріплених територій,  організувати  та забезпечити  проведення відповідних робіт.

Крім установ та організацій до місячнику – запрошуються до участі  жителі громади , які впорядковують прибудинкові території  та території біля своїх городів.

Особливу увагу хочеться звернути на  спалювання  сміття  та рослинності . На законодавчому рівні це визначено дуже давно  і ми повинні  чітко дотримуватися законодавства .

Відповідно до статті 77 -1: Самовільне випалювання рослинності або її залишків” Кодексу України “Про адміністративні   правопорушення”.

      Випалювання стерні,  луків,  пасовищ,  ділянок  із  степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю,  рослинності або її залишків та опалого листя у смугах відводу автомобільних  доріг  і залізниць,  у  парках,  інших  зелених  насадженнях  та  газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони  навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання  зазначеної  рослинності  або  її  залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння  – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти  до двадцяти   неоподатковуваних   мінімумів  доходів  громадян  і  на  посадових осіб – від  п’ятдесяти  до  сімдесяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

You May Also Like