Сесія № 16 від 24 Березня 2017 року

 

МИРОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ

Шістнадцята сесія сільської ради

VII скликання

Всього –   12   депутатів

Присутніх на сесії–  9    депутатів

Відсутні –  Онищенко Н. О., Джус О. М., Савченко В. С.

Присутні на сесії:

Деревинський О. В.- голова виконкому

Верета Т. М. – секретар виконкому

Гриценко О. Г.- депутат Києво- Святошинської районної ради

члени виконкому

Марчук Г. М.- спеціаліст землевпорядник

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.-1.2.  Бюджетні питання:

 1. Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання від 23.12.2016 року “ Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2017 рік».

1.1. Про підвищення тарифного розряду завідувачу ДНЗ «Лелеченя».

1.2. Про затвердження статуту ДНЗ «Лелеченя».

 1. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям села.
 2. Земельні питання:
 3. Про розгляд заяви щодо погодження меж без підпису сусіда.

3.1-3.5  Про розгляд заяв щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

3.6-3.8 Про розгляд заяв щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

3.9-3.10 Про розгляд заяв щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

3.11-3.21 Про розгляд заяв щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

3.22 Про розгляд заяв щодо надання земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.

3.23-3.26 Про розгляд заяв щодо надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

3.27  Про розгляд заяви щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в користування.

 1. Про розгляд заяв мешканців вулиці Калинівка
 2. Про розгляд заяв щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель торгівлі
 3. Про розгляд заяв щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (на місцевості) .
 4. Про розгляд заяв щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для рибогосподарських потреб в натурі (на місцевості) та одержання кадастрових номерів.

8-8.1  Про затвердження Детальних планів території  садибної забудови у с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

 1. Різне.

              Сільський голова                                                        О. В. Деревинський

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного 16 чергової сесії Мироцької сільської ради 7 скликання.

ДОПОВІДАЄ: голова виконкому Деревинський О. В, який довів до відома порядок денний 16 чергової сесії Мироцької сільської ради 7 скликання.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: затвердитипорядку денного 16 чергової сесії Мироцької сільської ради 7 скликання.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення 14 сесїї 7 скликання від 23.12.2016 року «Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2017 рік».

ДОПОВІДАЄ: голова сільської ради Деревинський Олександр Володимирович, який зазначив, що відповідно до пункту 17 частини 1 статті  43 Закону України від 21.05.1997 року « 280/97- ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» (з наступними змінами), частини 5,6 статті 23 та частини 7 статті 78, частини 9 статті 75, частини 3 статті 71, Бюджетного кодексу України необхідно по видатках збільшити видаткову частину спеціального фонду сільського бюджету /бюджет розвитку/ за рахунок залишку на 01.01.2017 року загального фонду сільського бюджету – КФК 6430 КЕКВ 2281 – 200000,00. Збільшити видаткову частину загального фонду сільського бюджету за рахунок залишку на 01.01.2017 року загального фонду сільського бюджету – КФК 0170 КЕКВ 2282 – 15000,00 грн., КФК 0170 КЕКВ 2250- 7000, 00 грн. Всього: 22000, 00 грн. Внести зміни до додатків 2, 3 до рішення сесії сільської ради «Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2017 рік».

ВИСТУПИЛИ: депутат Чубко-Лейченко Т. П., Черненко В. І., які підтримали голову сільської ради та запропонувала внести зміни в рішення 4 сесії 7 скликання від 18.01.2216 року «Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2016 рік».

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0 , сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення №1 /

СЛУХАЛИ: Про підвищення тарифного розряду завідувачу ДНЗ «Лелеченя».

ДОПОВІДАЄ: голова сільської ради Деревинський Олександр Володимирович, який зазначив, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України « №  974 від 14.12.2016 року «Про внесення змін у додаток № 2 до Постанови Кабінету Міністрів № 1298 від 30.08.2016 року», п. 3 даної Постанови органам місцевого самоврядування надано право приймати рішення про підвищення на 2 тарифних розряди посадові оклади педагогічним працівникам закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, в тому числі дошкільних навчальних закладів необхідно встановити Комарницькій Наталії Василівні – завідувачу дошкільного навчального закладу «Лелеченя» села Мироцьке 14 тарифний розряд згідно ЄТС (єдиної тарифної сітки).

ВИСТУПИЛИ: депутат Чубко-Лейченко Т. П., Черненко В. І., які підтримали голову сільської ради та запропонувала внести зміни в рішення 4 сесії 7 скликання від 18.01.2216 року «Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2016 рік».

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0 , сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення №1 /1

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження статуту ДНЗ «Лелеченя».

ДОПОВІДАЄ: голова сільської ради Деревинський Олександр Володимирович, який зазначив, що в зв’язку зі зміною назви вулиці та необхідністю перереєстрації дошкільного навчального закладу «Лелеченя» в селі Мироцьке та для отримання нової виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб  необхідно затвердити новий Статут дошкільного навчального закладу «Лелеченя» села Мироцьке Києво – Святошинського району Київського області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0 , сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 1/2 та статут

СЛУХАЛИ: Про затвердження Статуту ДНЗ «Лелеченя».

ДОПОВІДАЄ: голова сільської ради Деревинський Олександр Володимирович, який зазначив,  в зв’язку із зміною назви вулиці та необхідністю перереєстрації дошкільного навчального закладу «Лелеченя» для отримання нової ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб  необхідно затвердити новий Статут дошкільного навчального закладу «Лелеченя»  Києво-Святошинського району Київської

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0 , сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 1/2

СЛУХАЛИ: Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям села Мироцьке.

ДОПОВІДАЄ: секретар виконавчого комітету сільської ради Верета Т. М, яка зазначила про в зв’язку з скрутним матеріальним становищем незахищених верств населення Мироцьке, в зв’язку з значним підвищенням цін на ліки, тарифів по оплаті за комунальні послуги,  надати матеріальну допомогу  згідно списку малозабезпеченим, одиноким, інвалідам, жителям села Мироцьке, які потребують тривалого лікування згідно поданих заяв, довідок:Марченко Олена Миколаївна – 1000 грн.,Черненко Валерій Олександрович- 1000 грн;Мельниченко Надія Валентинівна- 1000 грн., Цокол Валентина Василівна- 1000 грн., Мельник Валентина Олександрівна- 1000 грн., Богословська Надія Дмитрівна- 1000 грн., Миронюк Михайло Васильович- 1000 грн., Черненко Антоніна Володимирівна- 1000 грн., Наумчук Ольга Іванівна- 1000 грн., Сидоровець Людмила Олександрівна – 1000 грн.

Всього: 10 000   грн.Розгляд заяв Золоткової Людмили Василівни, Білки Валентини Миколаївни та Волощук Марії Василівни  перенести на наступну чергову сесію.

ВИСТУПИЛИ: Черненко В. О та Черненко В. І.- депутати сільської ради, які подали заяви про неучасть у голосуванні для врегулювання конфлікту інтересів.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 8

Проти-0

Утрималось-0

Не голосувало- 2 , сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 2

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Опанасенка П.М. щодо погодження межі земельної ділянки без підпису сусіда.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що повторно розглянувши заяву гр. Опанасенка Петра Миколайовича, щодо погодження акту прийому-передачі межових знаків на зберігання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Миру, 10, без підпису сусідки           Осипенко Т.О., власниці паю (кадастровий номер 3222484800:02:009:0012), оскільки сусідка за адресою, наявною в сільській раді не проживає, на телефонні дзвінки за наданими номерами не відповідає і місце її проживання невідоме, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно погодитись на підпис представниками сільської ради акту  прийомки-передачі межових знаків на зберігання  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою вул. Миру, 10, без підпису сусідки Осипенко Т.О., власниці паю (кадастровий номер 3222484801:01:026:5001).

ВИСТУПИЛИ: Давиденко Н. В, Дехтярук С. Г.- депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонували погодитись на підпис представниками сільської ради акту  прийомки-передачі межових знаків на зберігання  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою вул. Миру, 10, без підпису сусідки Осипенко Т.О., власниці паю (кадастровий номер 3222484801:01:026:5001).

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3

СЛУХАЛИ:Про розгляд заяви Уварової В.М. щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України  Уварової Валентини Михайлівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Соборній, 74, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно надати Уваровій Валентині Михайлівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Соборній, 74 площею 0,22 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

ВИСТУПИЛИ: Смоляр В. М, Дехтярук С. Г.- депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонували надати Уваровій Валентині Михайлівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Соборній, 74 площею 0,22 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/1

СЛУХАЛИ:Про розгляд заяви Алдановій Г. А. щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України  Алданової Ганни Анатоліївни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Виноградній, 16, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України необхідно надати Алдановій Ганні Анатоліївні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Виноградній, 16 площею 0,1591 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

ВИСТУПИЛИ: Смоляр В. М, ЧерненкоВ. І.- депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонували надати Алдановій Ганні Анатоліївні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Виноградній, 16 площею 0,1591 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/2

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Зубка А. В. щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України  Зубка Аліка Володимировича, власника житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Шевченка, 18, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України необхідно надати Зубку Аліку Володимировичу дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Шевченка, 18 площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В, Дехтярук С. Г.- депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонували надати Зубку Аліку Володимировичу дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Шевченка, 18 площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/3

СЛУХАЛИ:Про розгляд заяви Єрьоміної Н.В. щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що      розглянувши заяву гр. України  Єрьоміної Наталії Володимирівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Соборній, 11, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України необхідно надати Єрьоміній Наталії Володимирівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Соборній, 11 площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

ВИСТУПИЛИ: Дехтярук С. Г., Атаманчук М. В, – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонували надати Єрьоміній Наталії Володимирівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Соборній, 11 площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/4

СЛУХАЛИ:Про розгляд заяви Балабан Н.В. щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що      розглянувши заяву гр. України  Балабан Ніни Петрівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Райдужній, 9, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України необхідно надати Балабан Ніні Петрівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Райдужній, 9 площею 0,0900 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.Роботи з розробки технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.Зміст технічної документації із землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 55 Закону України «Про землеустрій».Матеріали, отримані за результатами розробки технічної документації із землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

ВИСТУПИЛИ: ЧерненкоВ. І., Атаманчук М. В, – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонували надати Балабан Ніні Петрівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Райдужній, 9 площею 0,0900 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/5

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,

Господарських будівель і споруд у приватну власність Бондарчук Е.М.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що      розглянувши заяву гр. Бондарчук Еліни Миколаївни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вулиці Дружби, 127 в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вулиці Дружби, 127 в с. Мироцьке. Передати у приватну власність гр. Бондарчук Е.М. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Дружби, 127, площею 0,1400 га, кадастровий номер 3222484801:01:005:5007 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.  Гр. Бондарчук Е.М. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

ВИСТУПИЛИ: Черненко В. І.,Дехтярук С. Г., Атаманчук М. В, – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонувализатвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вулиці Дружби, 127 в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/6

СЛУХАЛИ:Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,

Господарських  будівель і споруд у приватну власність Холоденко Л.В.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що      розглянувши заяву гр. Холоденко Лесі Василівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вулиці        Кравченка, 16, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вулиці Кравченка, 16 в с. Мироцьке. Передати у приватну власність гр. Холоденко Л.В. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Кравченка, 16, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3222484801:01:034:5235, цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В, – депутат сільської ради, який підтримав спеціаліста землевпорядника та запропонували затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вулиці Кравченка, 16 в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/7

СЛУХАЛИ:Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,

Господарських будівель і споруд у приватну власність ВеретиТ.М.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що      розглянувши заяву гр. Верети Тетяни Миколаївни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вулиці        Кравченка, 34, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вулиці Кравченка, 34 в с. Мироцьке.Передати у приватну власність гр. Верети Т.М. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Кравченка, 34, площею 0,1096 га, кадастровий номер 3222484801:01:034:5104, цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

ВИСТУПИЛИ:Дехтярук С. Г., Атаманчук М. В, – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонували затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Кравченка, 34 в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/8

СЛУХАЛИ:Про розгляд заяви щодозатвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для особистого селянського господарства у приватну власність Мошківської Л.П.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що      розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       у власність гр. Мошківської Лілії Петрівни площею 0,2793 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5046), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2793 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво-Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5046) та передати у власність   гр. Мошківської Л.П. для ведення особистого селянського господарства. Відвести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.

ВИСТУПИЛИ:Чубко – Лейченко Т. П. – депутат сільської ради, яка подала заяву про не участь у голосуванні для врегулювання конфлікту інтересів.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0

Не голосувало – 1, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/9

 

СЛУХАЛИ:Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для особистого селянського господарства у приватну власність Перевозника В.О.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що      розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       у власність гр. Перевозника Володимира Олександровича площею 0,1794 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Калініна, 59, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:033:5009), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1794 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Калініна, 59, Києво-Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:033:5009) та передати у власність   гр. Перевозника В.О. для ведення особистого селянського господарства.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/10

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Хоменко Н.П. щодо надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що      розглянувши заяву гр. України Хоменко Наталії Петрівни, яка проживає по                вул. Центральній, 6/13, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно надати гр. Хоменко Наталії Петрівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Соборній, 81 в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/11

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Уварової В. М. щодо надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що                  розглянувши заяву гр. України Уварової Валентини Михайлівни, яка проживає по        вул. Соборній, 74, та заслухавши заявницю, яка звернулась до депутатів з проханням надати їй земельну ділянку господарства поблизу її місця проживання в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, у зв’язку з необхідністю детального вивчення наявності вільних земельних ділянок для ведення особистого селянського по вулиці Соборній, перенести розгляд заяви  Уварової Валентини Михайлівни на наступну сесію.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/12

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Смоляра С.М. щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що                  розглянувши заяву громадянина України Смоляра Сергія Миколайовича, який проживає по вулиці Дружби, 66, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке площею 1 га, враховуючи те, що розглянувши попередню заяву Смоляра С.М. депутатами Мироцької сільської ради на 12 сесії прийнято рішення № 3/20 про надання заявнику 0,10 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке, та враховуючи обмежену кількість земель запасу в селі,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», необхідно відмовити гр. Смоляру Сергію Миколайовичу у наданні земельної ділянки площею 1 га для ведення особистого селянського господарства в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області у зв’язку з обмеженою кількістю земель в межах села та залишити рішення № 3/20 12 сесії Мироцької сільської ради від 11.11.2016 без змін.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В., Давиденко Н. В., Черненко В. І.- депутати сільської ради, які задавали уточнюючі питання та підтримали спеціаліста землевпорядника.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/13

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Ситник Л.В.щодо надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що                              розглянувши заяву гр. України Ситник Людмили Віталіївни, яка проживає по           вул. Виноградній, 22, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати гр. Ситник Людмилі Віталіївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для веденняо собистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

 ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В.,  Черненко В. І.- депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/14

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Скотаренка М.В. щодо надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, щорозглянувши заяву гр. України Скотаренка Миколи Васильовича, який проживає          в м. Буча,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно повернутися до розгляду заяви Скотаренка Миколи Васильовича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селіМироцькеКиєво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В.,  Черненко В. І.- депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/15

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Зубка А.В. щодо надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що  розглянувши заяву гр. України Зубка Аліка Володимировича, який проживає по       вул. Шевченка, 18,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати  гр. Зубку Аліку Володимировичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1600 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Шевченка, 18 вс. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ: Смоляр В. М.,   Атаманчук М. В.,  – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонувалинадати  гр. Зубку Аліку Володимировичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1600 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Шевченка, 18.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/16

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Волкова Ю.А. щодо надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що  розглянувши заяву гр. України Волкова Юхима Анатолійовича, який проживає по   вул. Дружби, 7,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати гр. Волкову Юхиму Анатолійовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

 ВИСТУПИЛИ: Лук’яненко Н. М., Атаманчук М. В.,  – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонувалинадати  гр. Волкову Юхиму Анатолійовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення собистого селянського господарства по вулиці Дружби.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/17

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Перевери Т.А. щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що        розглянувши заяву гр. України Перевери Тетяни Анатоліївни, яка проживає по         вул. Дружби, 73,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати гр. Перевері Тетяні Анатоліївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/18

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Грищенка Д.О. щодо надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що        розглянувши заяву гр. України Грищенка Дениса Олександровича, який проживає в Баришевському районі, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати гр. Грищенку Денису Олександровичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ:Черненко В. І.,   Черненко В. О.,  – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонували надати гр. Грищенку Денису Олександровичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/19

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Грищенка В.О. щодо надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що        розглянувши заяву гр. України Грищенка Віталія Олександровича, який проживає в Баришевському районі, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати гр. Грищенку Віталію Олександровичудозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби      в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ:Черненко В. І.,   Черненко В. О.,  – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонувалинадати гр. ГрищенкуВіталіюОлександровичудозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/20

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Приходька В.А. щодо надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, щорозглянувши заяву гр. України Приходька Віктора Адамовича, який проживає по     вул. Дружби, 76, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати гр. Приходьку Віктору Адамовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби      в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В.,   Черненко В. О.,  – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонували надати гр. надати гр. Приходьку Віктору Адамовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/21

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяв Цимбалюк І.Е. щодо надання земельної ділянки

для індивідуального садівництва.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що  розглянувши заяви гр. України Цимбалюк Інни Едуардівни, яка зареєстрована в        м. Прилуки Чернігівської обл., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно повернутися до розгляду заяви Цимбалюк Інни Едуардівни щодо надання у приватну власність земельної ділянки для індивідуального садівництва  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В.,   ДехтярукС. Г.,  – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста землевпорядника та запропонували повернутися до розгляду заяви Цимбалюк Інни Едуардівни щодо надання у приватну власність земельної ділянки для індивідуального садівництва  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/22

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Кузьменка В.В. щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що  розглянувши заяву гр. України Кузьменка Віталія Володимировича, який проживає по вул. Дружби, 69, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно повернутися до розгляду заяви Кузьменка Віталія Володимировича щодо надання     у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/23

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Шлінчак Н.О. щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що  розглянувши заяву гр. України Шлінчак Надії Олександрівни, яка зареєстрована по вул. Дружби, 97, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України,   необхідно повернутися до розгляду заяви Шлінчак Надії Олександрівни щодо надання    у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/24

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Шевченко Л.О. щодо надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що

розглянувши заяву гр. України Шевченко Людмили Олександрівни, яка проживає по вул. Дружби, 97, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно повернутися до розгляду заяви Шевченко Людмили Олександрівни щодо надання     у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/25

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви ЧорненькоїН.Ю. щодо надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що

розглянувши заяву гр. України Чорненької Катерини Юріївни, яка проживає по     вул. Соборній, 55, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно повернутися до розгляду заяви Чорненької Катерини Юріївни щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 3/26

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви гр. Давиденка О.С. про надання у користування

земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що

розглянувшизаяву гр. Давиденка Олега Станіславовича, зареєстрованого по        вул. Соборній, 98,   враховуючи те, що заявник є власником  житлового будинку та земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за вказаною адресою, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України необхідно надати Давиденку ОлегуСтаніславовичу у постійне користування земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 0,08 га  по вулиці Соборній 94, яка є частиноюйого городу та входить в прибережнузахиснусмугубіля ставка № 2.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/27

СЛУХАЛИ: Про розгляд листів  мешканців вул. Калинівка.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що  розглянувши заяву мешканців вулиць Калинівка, щодо частини земельної ділянки між домоволодіннями № 18 і № 20, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексомУкраїни, необхідно залишити рішення № 5 14 сесії Мироцької сільської ради від 23.12.2016 без змін.

ВИСТУПИЛИ: Католіченко Д. П., Чубко – Лейченко Т. П.- депутати сільської ради, які підтримали землевпорядника сільської ради.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 4

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що

розглянувши заяву голови правління Гостомельського споживчого товариства про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин) площею 0,1350 га за адресою: вул. Соборній, 95а, с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області в натурі (на місцевості) для присвоєння кадастрового номеру, яка згідно Державного акту на право постійного користування від 17.08.1999 перебуває у постійному користуванні Гостомельського споживчого товариства,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, необхідно надати Гостомельському споживчому товариству дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин) площею 0,1350 га за адресою: вул. Соборній, 95а, с. МироцькеКиєво-Святошинського району Київської області в натурі (на місцевості) для присвоєння кадастрового номеру.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В.- депутат сільської ради, якийпідтримали землевпорядника.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 5

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що

розглянувши заяву голови правління Гостомельського споживчого товариства про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин) площею 0,0650 та 0,0200 га за адресою: вул. Миру, 64а, с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області в натурі (на місцевості) для присвоєння кадастрового номеру, які згідно Державного акту на право постійного користування від 17.08.1999 перебуває у постійному користуванні Гостомельського споживчого товариства,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування» необхідно надати Гостомельському споживчому товариству дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин) площею 0,0650 та 0,0200 га за адресою:   вул. Миру, 64а, с. МироцькеКиєво-Святошинського району Київської області в натурі (на місцевості) для присвоєння кадастрового номеру.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 6

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості.)

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що  розглянувши заяву ПП «Здвиж» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для рибогосподарських потреб, які перебувають у оренді ПП «Здвиж»,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, необхідно відмовити ПП «Здвиж» у наданні дозволу на розроблення технічної документації по одержанню кадастрового номеру. Розглянути питання щодо замовлення Мироцькою сільською радою проектів землеустрою для відведення у комунальну власність земельних ділянок під водними об’єктами села Мироцьке (ставки № 3 і № 4).

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В., Дехтярук С. Г.- депутати сільської ради, які підтримали землевпорядника та запропонували відмовити ПП «Здвиж» у наданні дозволу на розроблення технічної документації по одержанню кадастрового номеру. Розглянути питання щодо замовлення Мироцькою сільською радою проектів землеустрою для відведення у комунальну власністьз земельних ділянок під водними об’єктами села Мироцьке (ставки № 3 і № 4).

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 7

СЛУХАЛИ:Про затвердження Детального плану території  житлової садибної забудови за вул. Радянська (нова назва – вул. Дружби)по с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що  керуючись п.42 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.19 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, беручи до уваги проведення громадського обговорення детального планування забудови нового масиву по вулиці Радянській (нова назва – вул. Дружби), необхідно затвердити Детальний план території житлової садибної забудови за вулицею Радянська (нова назва – вулиця Дружби) в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області площею 9,4 га. Секретарю ради розмістити Детальний план території житлової садибної забудови по с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області на офіційному веб-сайті селищної ради  для оприлюднення.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В., СмолярВ. М.- депутати сільської ради, які підтримали землевпорядника.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 8

СЛУХАЛИ:Про затвердження Детальних планів території  житлової садибної забудови за вул. Шевченкапо с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що  керуючись п.42 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.19 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, беручи до уваги проведення громадського обговорення детального планування забудови нового масиву по вулиці Шевченка необхідно затвердити Детальний план території житлової садибної забудови по с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області площею 25,66 га. Секретарю ради розмістити Детальний план території житлової садибної забудови по с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області на офіційному веб-сайті селищної ради  для оприлюднення.

ВИСТУПИЛИ: СмолярВ. М., Атаманчук М. В., – депутати сільської ради, які підтримали землевпорядника.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 8/1

СЛУХАЛИ: Про розгляд депутатського запитуАтаманчука М.В. щодо розгляду

заяви Смоляра С.М. щодо невиділення земельноїділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Комарницькому В.В.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що  розглянувши усний депутатський запит Атаманчука М.В. щодо розгляду заяви жителя його округу,  гр. України Смоляра Сергія Миколайовича, який проживає по вул.  Дружби, 66, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», необхідно повідомити Смоляру С.М. про те, що гр. Комарницький Василь Васильович із заявою про надання дозволу на отримання у приватну власність земельної ділянки по вул. Дружби, 48 до Мироцькоїсільської ради не звертався.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В., – депутати сільської ради, який подав усне депутатське звернення про розгляд заяви Смоляра С.М. щодо невиділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Комарницькому В.В.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 9

СЛУХАЛИ: Про розгляд депутатського запиту Атаманчука М.В. щодо розгляду

заяви Смоляра С.М. відмінити рішення сесії Мироцької сільської ради.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради Марчук Г. М, яка зазначила, що  розглянувши усний депутатський запит Атаманчука М.В. щодо розгляду заяви жителя його округу,  гр. України Смоляра Сергія Миколайовича, який проживає по вул.  Дружби, 66, з проханням відмінити рішення сесії Мироцької сільльської ради щодо надання земельної ділянки Жуку Сергію Васильовичу те, що відповідно до ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності, в тому числі, для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», необхідно відмовити Смоляру С.М. у проханні відмінити рішення № 3/35 11 сесії Мироцької сільської ради від 30.09.2016 щодо надання Жуку С. В. земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Дружби в с. Мироцьке

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В., – депутати сільської ради, який подав усне депутатське звернення про розгляд заяви Смоляра С.М. з проханням відмінити рішення сесії Мироцької сільської ради щодо надання земельної ділянки Жуку Сергію Васильовичу.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти0

Утрималось-0, сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА: /рішення № 9/1

 

 

 

 

Сільський голова                                                   О. В. Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

____________________________________________________________________________

ХУІ сесія                                                                                               V1І скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017  року

 Р І Ш Е Н Н Я  №1

Про внесення змін до рішення ХІУ сесії

УІІ скликання від 23.12.2016 року

«Про сільський бюджет Мироцької

сільської ради на 2017 рік»

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України від 21.05.1997року №280/97-ВР   «Про місцеве самоврядування в Україні» (з наступними змінами), частини 5,6 статті 23 та частини 7 статті 78, частини 9 статті 75,частини 3 статті 71, Бюджетного кодексу України  сесія сільської ради      

В И Р І Ш И Л А:

По доходах:

Збільшити дохідну частину спеціального фонду сільського бюджету /бюджет розвитку/

ККД 41035000 – 300000,00 грн

 

По видатках:

 

 1. Збільшити видаткову частину спеціального фонду сільського бюджету /бюджет розвитку/

КФК 6430  КЕКВ 2281  –  300000,00 грн

 1. Збільшити видаткову частину спеціального фонду    сільського бюджету /бюджет розвитку/ за рахунок залишку на 01.2017 року загального фонду сільського бюджету
 • КФК 6430 КЕКВ 2281200000,00 грн

 

 1. Збільшити видаткову частину загального фонду сільського бюджету за рахунок залишку на 01.2017 року загального фонду сільського бюджету
 • КФК 8600  КЕКВ  2240  –  30000,00 грн

 

 1. Внести зміни до додатка 2,3 до рішення сесії сільської ради «Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2017 р»

 

 

 

 

Сільський голова                                          О.В.Деревинський                                             

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

                                                                                                                                                        

 

ХУІ сесія                                                                                                     VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня  2017 року

 

                                                             Р І Ш Е Н Н Я  № 1/1

 

 

Про підвищення тарифного розряду

завідувачу ДНЗ «Лелеченя»

 

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №974 від 14.12.2016 р «Про внесення змін у додаток №2 до Постанови Кабінету Міністрів України № 1298 від 30.08.2016 р», п.3 даної  Постанови органам місцевого самоврядування надано право приймати рішення про підвищення  на 2 тарифних розряди посадові оклади педагогічним працівникам закладів та установ  освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, в тому числі дошкільних навчальних закладів. На підставі вище вказаного , сесія Мироцької сільської ради

 

 

В И Р ІШ И Л А:

 

 1. Встановити Комарницькій Наталії Василівні – завідувачу дошкільного навчального закладу «Лелеченя» с.Мироцьке 14 тарифний розряд згідно ЄТС (Єдиної тарифної сітки) з 01.04.2017 року.

 

 

 

 

Сільський голова                                        О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

                                                                                                                                                        

 

ХУІ сесія                                                                                                     VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня  2017 року

 

                                                              Р І Ш Е Н Н Я  № 1/2

 

 

Про затвердження Статуту

ДНЗ «Лелеченя»

 

 

В зв»язку із зміною назви вулиці та необхідністю перереєстрації дошкільного навчального закладу «Лелеченя» для отримання нової ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб  , сесія Мироцької сільської ради

 

 

В И Р ІШ И Л А:

 

 

 1. Затвердити новий Статут дошкільного навчального закладу «Лелеченя» Києво-Святошинського району Київської області.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                           О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

     Києво-Святошинського району                    Київської області

____________________________________________________________________________

16 сесія                                                                                                   V1І скликання

село Мироцьке                                                                                       24 березня 2017 року

Р І Ш Е Н Н Я  № 2

 

 

Про надання матеріальної допомоги

малозабезпеченим жителям села Мироцьке

 

Заслухавши доповідь голови сільської ради Деревинського О. В. про матеріальне становище незахищених верств населення Мироцьке, в зв’язку з значним підвищенням цін на ліки, тарифів по оплаті за комунальні послуги,  сесія сільської ради

 

 В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Надати матеріальну допомогу згідно списку малозабезпеченим, одиноким, інвалідам, жителям села Мироцьке, які потребують тривалого лікування згідно поданих заяв, довідок:
  1. Марченко Олена Миколаївна – 1000 грн.
  2. Черненко Валерій Олександрович- 1000 грн;
  3. Мельниченко Надія Валентинівна- 1000 грн.
  4. Цокол Валентина Василівна- 1000 грн.
  5. Мельник Валентина Олександрівна- 1000 грн.
  6. Богословська Надія Дмитрівна- 1000 грн.
  7. Миронюк Михайло Васильович- 1000 грн.
  8. Черненко Антоніна Володимирівна- 1000 грн.
  9. Наумчук Ольга Іванівна- 1000 грн.
  10. Сидоровець Людмила Олександрівна – 1000 грн.

 

Всього: 10 000   грн.

 

 1. Розгляд заяв Золоткової Людмили Василівни, Білки Валентини Миколаївни та Волощук Марії Василівни перенести на наступну чергову сесію.

 

 

               

 

Сільський голова                                    О.В.Деревинський

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3

 

 

Про розгляд заяви Опанасенка П.М.

щодо погодження межі земельної ділянки

без підпису сусіда

 

 

Повторно розглянувши заяву гр. Опанасенка Петра Миколайовича, щодо погодження акту прийому-передачі межових знаків на зберігання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Миру, 10, без підпису сусідки           Осипенко Т.О., власниці паю (кадастровий номер 3222484800:02:009:0012), оскільки сусідка за адресою, наявною в сільській раді не проживає, на телефонні дзвінки за наданими номерами не відповідає і місце її проживання невідоме, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

 

                                                         В И Р І Ш И Л А

 

 

Погодитись на підпис представниками сільської ради акту  прийомки-передачі межових знаків на зберігання  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою вул. Миру, 10, без підпису сусідки Осипенко Т.О., власниці паю (кастровий номер 3222484801:01:026:5001).

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                          О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/1

 

 

Про розгляд заяви Уварової В.М.

щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки

 

 

Розглянувши заяву гр. України  Уварової Валентини Михайлівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Соборній, 74, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 1. Надати Уваровій Валентині Михайлівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Соборній, 74 площею 0,22 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Роботи з розробки технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст технічної документації із землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 55 Закону України «Про землеустрій».
 4. Матеріали, отримані за результатами розробки технічної документації із землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                 О.В.Деревинський

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/2

 

 

Про розгляд заяви Алданової Г.А.

щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України  Алданової Ганни Анатоліївни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Виноградній, 16, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати Алдановій Ганні Анатоліївні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Виноградній, 16 площею 0,1591 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Роботи з розробки технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст технічної документації із землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 55 Закону України «Про землеустрій».
 4. Матеріали, отримані за результатами розробки технічної документації із землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/3

 

 

Про розгляд заяви Зубка А.В.

щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки 

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України  Зубка Аліка Володимировича, власника житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Шевченка, 18, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати Зубку Аліку Володимировичу дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Шевченка, 18 площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Роботи з розробки технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст технічної документації із землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 55 Закону України «Про землеустрій».
 4. Матеріали, отримані за результатами розробки технічної документації із землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                        О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/4

 

 

Про розгляд заяви Єрьоміної Н.В.

щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України  Єрьоміної Наталії Володимирівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Соборній, 11, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати Єрьоміній Наталії Володимирівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Соборній, 11 площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Роботи з розробки технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст технічної документації із землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 55 Закону України «Про землеустрій».
 4. Матеріали, отримані за результатами розробки технічної документації із землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                     О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/5

 

 

Про розгляд заяви Балабан Н.П.

щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України  Балабан Ніни Петрівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Райдужній, 9, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати Балабан Ніні Петрівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Райдужній, 9 площею 0,0900 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Роботи з розробки технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст технічної документації із землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 55 Закону України «Про землеустрій».
 4. Матеріали, отримані за результатами розробки технічної документації із землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                 О.В.Деревинський

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/6

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Бондарчук Е.М.

 

 

 

Розглянувши заяву гр. Бондарчук Еліни Миколаївни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вулиці Дружби, 127 в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вулиці Дружби, 127 в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Бондарчук Е.М. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Дружби, 127, площею 0,1400 га, кадастровий номер 3222484801:01:005:5007 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Бондарчук Е.М. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

 

Сільський голова                                                              О.В.Деревинський

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/7

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Холоденко Л.В.

 

 

Розглянувши заяву гр. Холоденко Лесі Василівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вулиці        Кравченка, 16, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вулиці Кравченка, 16 в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Холоденко Л.В. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Кравченка, 16, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3222484801:01:034:5235, цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Холоденко Л.В. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

 

Сільський голова                                                                О.В.Деревинський

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/8

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Верети Т.М.

 

 

 

Розглянувши заяву гр. Верети Тетяни Миколаївни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вулиці        Кравченка, 34, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вулиці Кравченка, 34 в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Верети Т.М. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Кравченка, 34, площею 0,1096 га, кадастровий номер 3222484801:01:034:5104, цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Вереті Т.М. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

 

Сільський голова                                                                   О.В.Деревинський

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/9

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для особистого

 селянського господарства

у приватну власність Мошківської Л.П.

 

 

 

Розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       у власність гр. Мошківської Лілії Петрівни площею 0,2793 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5046), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2793 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво- Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5046) та передати у власність гр. Мошківської Л.П. для ведення особистого селянського господарства.
 2. Відвести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.
 3. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.
 4. Гр. Мошківській Л.П. використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, дотримуватись вимог Земельного кодексу України.

 

 

 

Сільський голова                                                                   О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/10

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для особистого

 селянського господарства

у приватну власність Перевозника В.О.

 

 

 

Розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       у власність гр. Перевозника Володимира Олександровича площею 0,1794 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Калініна, 59, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:033:5009), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1794 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Калініна, 59, Києво- Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:033:5009) та передати у власність гр. Перевозника В.О. для ведення особистого селянського господарства.
 2. Відвести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.
 3. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.
 4. Гр. Перевознику В.О. використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, дотримуватись вимог Земельного кодексу України.

 

 

 

Сільський голова                                                                   О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/11

 

 

Про розгляд заяви Хоменко Н.П.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Хоменко Наталії Петрівни, яка проживає по                вул. Центральній, 6/13, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Хоменко Наталії Петрівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Соборній, 81 в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                    О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/12

 

 

Про розгляд заяви Уварової В.М.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Уварової Валентини Михайлівни, яка проживає по        вул. Соборній, 74, та заслухавши заявницю, яка звернулась до депутатів з проханням надати їй земельну ділянку господарства поблизу її місця проживання в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. У зв’язку з необхідністю детального вивчення наявності вільних земельних ділянок для ведення особистого селянського по вулиці Соборній, перенести розгляд заяви  Уварової Валентини Михайлівни на наступну сесію.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                   О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/13

 

 

Про розгляд заяви Смоляра С.М.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву громадянина України Смоляра Сергія Миколайовича, який проживає по вулиці Дружби, 66, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке площею 1 га, враховуючи те, що розглянувши попередню заяву Смоляра С.М. депутатами Мироцької сільської ради на 12 сесії прийнято рішення № 3/20 про надання заявнику 0,10 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке, та враховуючи обмежену кількість земель запасу в селі,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Відмовити гр. Смоляру Сергію Миколайовичу у наданні земельної ділянки площею 1 га для ведення особистого селянського господарства в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області у зв’язку з обмеженою кількістю земель в межах села та залишити рішення № 3/20 12 сесії Мироцької сільської ради від 11.11.2016 без змін.

 

 

 

 

Сільський голова                                                           О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/14

 

 

Про розгляд заяви Ситник Л.В.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Ситник Людмили Віталіївни, яка проживає по           вул. Виноградній, 22, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Ситник Людмилі Віталіївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

Сільський голова                                                                      О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/15

 

 

Про розгляд заяви Скотаренка М.В.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Скотаренка Миколи Васильовича, який проживає          в м. Буча,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 

Повернутися до розгляду заяви Скотаренка Миколи Васильовича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

 

 

Сільський голова                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/16

 

 

Про розгляд заяви Зубка А.В.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Зубка Аліка Володимировича, який проживає по       вул. Шевченка, 18,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Зубку Аліку Володимировичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1600 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Шевченка, 18 в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

Сільський голова                                                                        О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/17

 

 

Про розгляд заяви Волкова Ю.А.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Волкова Юхима Анатолійовича, який проживає по   вул. Дружби, 7,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Волкову Юхиму Анатолійовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

Сільський голова                                                                     О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/18

 

 

Про розгляд заяви Перевери Т.А.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Перевери Тетяни Анатоліївни, яка проживає по         вул. Дружби, 73,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Перевері Тетяні Анатоліївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

Сільський голова                                                                                О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/19

 

 

Про розгляд заяви Грищенка Д.О.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Грищенка Дениса Олександровича, який проживає в Баришевському районі, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Грищенку Денису Олександровичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

Сільський голова                                                              О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/20

 

 

Про розгляд заяви Грищенка В.О.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Грищенка Віталія Олександровича, який проживає в    м. Києві, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Грищенку Віталію Олександровичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                            О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/21

 

 

Про розгляд заяви Приходька В.А.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Приходька Віктора Адамовича, який проживає по     вул. Дружби, 76, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Приходьку Віктору Адамовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                          О.В.Деревинський

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/22

 

 

Про розгляд заяв Цимбалюк І.Е.

щодо надання земельної ділянки

для індивідуального садівництва

 в приватну власність

 

Розглянувши заяви гр. України Цимбалюк Інни Едуардівни, яка зареєстрована в        м. Прилуки Чернігівської обл.,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 

Повернутися до розгляду заяви Цимбалюк Інни Едуардівни щодо надання у приватну власність земельної ділянки для індивідуального садівництва  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/23

 

 

Про розгляд заяви Кузьменка В.В.

щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

 

Розглянувши заяву гр. України Кузьменка Віталія Володимировича, який проживає по вул. Дружби, 69,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 

Повернутися до розгляду заяви Кузьменка Віталія Володимировича щодо надання     у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                             О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/24

 

 

Про розгляд заяви Шлінчак Н.О.

щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

 

 

Розглянувши заяву гр. України Шлінчак Надії Олександрівни, яка зареєстрована по вул. Дружби, 97,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

Повернутися до розгляду заяви Шлінчак Надії Олександрівни щодо надання            у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                              О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/25

 

 

Про розгляд заяви Шевченко Л.О.

щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

 

Розглянувши заяву гр. України Шевченко Людмили Олександрівни, яка проживає по вул. Дружби, 97,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 

Повернутися до розгляду заяви Шевченко Людмили Олександрівни щодо надання     у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                    О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/26

 

 

Про розгляд заяви Чорненької К.Ю.

щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

 

Розглянувши заяву гр. України Чорненької Катерини Юріївни, яка проживає по     вул. Соборній, 55,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 

Повернутися до розгляду заяви Чорненької Катерини Юріївни щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/27

 

 

Про розгляд заяви гр. Давиденка О.С.

про надання у користування

земельної ділянки для ведення

особистого селянського господарства

 

 

 

      Розглянувши заяву гр. Давиденка Олега Станіславовича, зареєстрованого по        вул. Соборній, 98,   враховуючи те, що заявник є власником  житлового будинку та земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за вказаною адресою, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, сесія Мироцької сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати Давиденку Олегу Станіславовичу у постійне користування земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 0,08 га по вулиці Соборній 94, яка є частиною його городу та входить в прибережну захисну смугу біля ставка № 2.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.
 3. Термін дії рішення – 1 рік.

 

 

 

Сільський голова                                                          О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 4

 

 

Про розгляд листів

 мешканців вул. Калинівка

 

 

 

Розглянувши заяву мешканців вулиць Калинівка, щодо частини земельної ділянки між домоволодіннями № 18 і № 20, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

Залишити рішення № 5 14 сесії Мироцької сільської ради від 23.12.2016 без змін.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                  О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 5

 

 

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

 

Розглянувши заяву голови правління Гостомельського споживчого товариства про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин) площею 0,1350 га за адресою: вул. Соборній, 95а, с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області в натурі (на місцевості) для присвоєння кадастрового номеру, яка згідно Державного акту на право постійного користування від 17.08.1999 перебуває у постійному користуванні Гостомельського споживчого товариства,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати Гостомельському споживчому товариству дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин) площею 0,1350 га за адресою: вул. Соборній, 95а, с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області в натурі (на місцевості) для присвоєння кадастрового номеру.
 2. Замовити розроблення відповідної документації із землеустрою в організаціях, що мають відповідні ліцензії, погодити їх у встановленому чинним законодавством порядку та подати до сільради на затвердження.

 

Сільський голова                                                                     О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 6

 

 

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

 

Розглянувши заяву голови правління Гостомельського споживчого товариства про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин) площею 0,0650 та 0,0200 га за адресою: вул. Миру, 64а, с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області в натурі (на місцевості) для присвоєння кадастрового номеру, які згідно Державного акту на право постійного користування від 17.08.1999 перебуває у постійному користуванні Гостомельського споживчого товариства,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати Гостомельському споживчому товариству дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин) площею 0,0650 та 0,0200 га за адресою: вул. Миру, 64а, с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області в натурі (на місцевості) для присвоєння кадастрового номеру.
 2. Замовити розроблення відповідної документації із землеустрою в організаціях, що мають відповідні ліцензії, погодити їх у встановленому чинним законодавством порядку та подати до сільради на затвердження.

 

Сільський голова                                                        О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 7

 

 

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

 

Розглянувши заяву ПП «Здвиж» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для рибогосподарських потреб, які перебувають у оренді ПП «Здвиж»,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Відмовити ПП «Здвиж» у наданні дозволу на розроблення технічної документації по одержанню кадастрового номеру .
 2. Розглянути питання щодо замовлення Мироцькою сільською радою проектів землеустрою для відведення у комунальну власність земельних ділянок під водними об’єктами села Мироцьке (ставки № 3 і № 4).

 

 

 

 

Сільський голова                                                                  О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 8

 

 

 Про затвердження

Детального плану території  

житлової садибної забудови

за вул. Радянська (нова назва – вул. Дружби)

по с. Мироцьке Києво-Святошинського району

Київської області

 

 

 

Керуючись п.42 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.19 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, беручи до уваги проведення громадського обговорення детального планування забудови нового масиву по вулиці Радянській (нова назва – вул. Дружби), Мироцька сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Затвердити Детальний план території житлової садибної забудови за вулицею Радянська (нова назва – вулиця Дружби) в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області площею 9,4 га.
 2. Секретарю ради розмістити Детальний план території житлової садибної забудови по с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області на офіційному веб-сайті селищної ради  для оприлюднення.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

 

 

Сільський голова                                                           О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 8/1

 

 

 Про затвердження

Детальних планів території  

житлової садибної забудови

за вул. Шевченка

по с. Мироцьке Києво-Святошинського району

Київської області

 

 

 

Керуючись п.42 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.19 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, беручи до уваги проведення громадського обговорення детального планування забудови нового масиву по вулиці Шевченка, Мироцька сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Детальний план території житлової садибної забудови по с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області площею 25,66 га.
 2. Секретарю ради розмістити Детальний план території житлової садибної забудови по с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області на офіційному веб-сайті селищної ради  для оприлюднення.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

 

 

Сільський голова                                                                О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 9

 

 

Про розгляд депутатського запиту

Атаманчука М.В. щодо розгляду

заяви Смоляра С.М. щодо

невиділення земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських

будівель і споруд Комарницькому В.В.

 

 

 

Розглянувши депутатський запит Атаманчука М.В. щодо розгляду заяви жителя його округу,  гр. України Смоляра Сергія Миколайовича, який проживає по вул.  Дружби, 66, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Мироцька сільська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 

Повідомити Смоляру С.М. про те, що гр. Комарницький Василь Васильович із заявою про надання дозволу на отримання у приватну власність земельної ділянки по вул. Дружби, 48 до Мироцької сільської ради не звертався.

 

 

 

 

Сільський голова                                                            О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

16  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      24 березня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 9.1

 

 

Про розгляд депутатського запиту

Атаманчука М.В. щодо розгляду

заяви Смоляра С.М.

щодо відміни рішення сесії

Мироцької сільської ради

 

 

 

Розглянувши депутатський запит Атаманчука М.В. щодо розгляду заяви жителя його округу,  гр. України Смоляра Сергія Миколайовича, який проживає по вул.  Дружби, 66, з проханням відмінити рішення сесії Мироцької сільльської ради щодо надання земельної ділянки Жуку Сергію Васильовичу те, що відповідно до ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності, в тому числі, для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Мироцька сільська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 

Відмовити Смоляру С.М. у проханні відмінити рішення № 3/35 11 сесії Мироцької сільської ради від 30.09.2016 щодо надання Жуку С. В. земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Дружби в с. Мироцьке

 

 

 

 

Сільський голова                                                              О.В.Деревинський

 

You May Also Like