Сесія № 21 від 14 Вересня 2017 року

 МИРОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ

Двадцять першої сесії сільської ради

VII скликання

Всього -12 депутатів

Присутніх на сесії – 8 депутатів

Відсутні –  Католіченко Д. П., Джус О. М., Лук’яненко Н. М., Черненко В. І.

Присутні на сесії:

Деревинський О. В.- голова виконкому

Гриценко О. Г.- депутат Києво- Святошинської районної ради

члени виконкому

Марчук Г. М.- спеціаліст землевпорядник

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про зміни до бдюджету.
 2. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям села Мироцьке.

3.– 3.31. Земельні питання:

3 – 3/1 Про розгляд заяв щодо внесення змін до рішень попередніх сесій;

3/2 – 3/10 Про розгляд заяв щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

3/11 – 3/13 Про розгляд заяв щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

3/14 – 3/17 Про розгляд заяв щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

3/18 – 3/22  Про розгляд заяв щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

3/23 – 3/25 Про розгляд заяв щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

3/26 – 3/30. Про розгляд заяв щодо надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

3/31 Про надання дозволу на розроблення детального плану території садибної житлової забудови в с. Мироцьке.

 1. 4. Про коригування генерального плану села Мироцьке та перенесення запроектованого кладовища.
 2. Різне.

Сільський голова                                    О. В. Деревинський

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного 21 чергової сесії Мироцької сільської ради 7 скликання.

ДОПОВІДАЄ: голова виконкому Деревинський О. В, який довів довідома порядок денний 21 чергової сесії Мироцької сільської ради 7 скликання.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось – 0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: затвердити порядок денний 22 чергової сесії Мироцької сільської ради 7 скликання.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХІУ сесії УІІ скликання від 23.12.2016 року «Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2017 рік».

ДОПОВІДАЄ: голова сільської ради  Деревинський О. В., який зазначив, що відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України від 21.05.1997року №280/97-ВР   «Про місцеве самоврядування в Україні» (з наступними змінами), частини 5,6 статті 23 та частини 7 статті 78, частини 9 статті 75,частини 3 статті 71, Бюджетного кодексу України необхідно по видатках: збільшити видаткову частину загального фонду сільського бюджету за рахунок залишку на 01.01.2017 року відповідно до «Програми культурного розвитку с.Мироцьке на 2017 рік» ТКВКБМС 4090   КЕКВ  2210  –  26000,00 грн.

Внести зміни до додатків 1-7  до рішення сесії сільської ради «Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2017 р».

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 1/

СЛУХАЛИ:  Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям села Мироцьке.

ДОПОВІДАЄ: голова сільської ради  Деревинський О. В., який зазначив, про матеріальне становище незахищених верств населення Мироцьке, в зв’язку з значним підвищенням цін на ліки, тарифів по оплаті за комунальні послуги необхідно надати матеріальну допомогу  згідно списку малозабезпеченим, одиноким, інвалідам, жителям села Мироцьке, які потребують тривалого лікування згідно поданих заяв, довідок.

ВИСТУПИЛИ: Чубко- Лейченко Т. П.- голова бюджетної комісії, яка запропонувала надати матеріальну допомогу для придбання шкільної канцелярії та одягу для дітей Бодько Лідії Миколаївни, жительки села Мироцьке у розмірі 4673 грн., які необхідно перерахувати на карту Приватбанку депутату даного округу Черненку Валерію Олександровичу, у зв’язку з відсутністю документів та картки будь якого банку у Бодько Лідії.

Черненко В. О. –  депутат сільської ради, який подав усну заяву про не участь у голосуванні для врегулювання конфлікту інтересів.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 8

Проти-0

Утрималось-0

Не голосувало – 1, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 2/

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до рішення сесії та надання дозволу Шкуренко Т.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Шкуренко Тетяни Петрівни, яка проживає за адресою          вул. Дружби, 99,  та, враховуючи те, що рішенням № 3/54 24 сесії VI скликання               від 22.08.2013 гр. Шкуренко Т.П. було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки за адресою вулиця Молодіжна,11, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно Внести зміни в рішення № 3/54 24 сесії VI скликання від 22.08.2013 року. Надати гр. Шкуренко Тетяні Петрівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Молодіжна, 11 в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В., Чубко- Лейченко Т. П.- депутати сільської ради, які підтримали землевпорядника та запропонували внести зміни в рішення сесії Шкуренко Тетяні Петрівні.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до рішення сесії та надання дозволу Качан Л.І.

на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Качан Лідії Іванівні, яка проживає за адресою  вул. Степова, 10,  та, враховуючи те, що рішенням № 3/7 12 сесії VIІ скликання    від 11.11.2016 гр. Качан Л.А. було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки за адресою вулиця Степова,10, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно внести зміни в рішення № 3/7 12 сесії VIІ скликання від 11.11.2016 р. Надати гр. Качан Лідії Іванівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1630 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою           вул. Степова,10 в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В., Дехтярук С. Г.- депутати сільської ради, які підтримали землевпорядника та запропонували внести зміни в рішення сесії Качан Лідії Іванівні.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/1

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у приватну власність Католіченко М.О.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Католіченко  Марини Олександрівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Польова, 31, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Польова, 31, в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/2

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у приватну власність Трофіменко Н.М.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Трофіменко Ніни Миколаївни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Садова, 24, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Садова, 24, в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/3

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у приватну власність Холоденко А.В.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Холоденко Алли Володимирівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Кравченка, 30, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Кравченка, 30, в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/4

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд у приватну власність Холоденка А.М.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Холоденка Андрія Миколайовича про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Кравченка, 28, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Кравченка, 28, в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/5

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд у приватну власність Дурицького П.В.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Дурицького Павла Володимировича про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Лісова, 34, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 34, в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/6

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд у приватну власність Губанкова С.В.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву Губанкова Сергія Володимимровича про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Лісова, 28, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 28, в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/7

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд у приватну власність Харченко Тамари Дмитрівни.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Харченко Тамари Дмитрівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Лісова, 26, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 26, в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/8

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у приватну власність Барахтянської Людмили Михайлівни.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Барахтянської Людмили Михайлівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Лісова, 32, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 32, в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/9

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у приватну власність Пацелі Людмили Миколаївни.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Пацелі Людмили Миколаївни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Лісова, 30, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 30, в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/10

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви щодо затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Балабан Н.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Балабан Н.П. необхідно затвердити технічну документацію із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості)  гр. Балабан Ніни Петрівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: вул. Райдужна, 9, с. Мироцьке, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/11

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви щодо затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Саннікова В. В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Саннікова В.В. необхідно затвердити технічну документацію із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості)  гр. Саннікова Віктора Володимировича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: вул. Шевченка, 29, с. Мироцьке, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/12

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви щодо затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Уварової В. М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Уварової В. М. необхідно затвердити технічну документацію із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості)  гр. Уварової Валентини Михайлівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: вул. Соборна, 74, с. Мироцьке, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/13

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для особистого селянського господарства у приватну власність Скотаренка М.В.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       у власність гр. Скотаренка Миколи Васильовича площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5201), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво- Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5201) та передати у власність   гр. Скотаренка М.В. для ведення особистого селянського господарства.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/14

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для особистого селянського господарства у приватну власність Мельника Сергія Сидоровича

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       у власність гр. Мельника Сергія Сидоровича площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5053), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво- Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5053) та передати у власність   гр. Мельника С.С. для ведення особистого селянського господарства.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/15

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для особистого селянського господарства у приватну власність Грищенка В.О.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       у власність гр. Грищенка Віталія Олександровича площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5054), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво- Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5054) та передати у власність   гр. Грищенка В.О. для ведення особистого селянського господарства.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В., Смоляр В. М.- депутати сільської ради, які запропонували затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво- Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5054) та передати у власність   гр. Грищенка В.О. для ведення особистого селянського господарства.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/16

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для особистого селянського господарства у приватну власність Грищенка Д. О.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши матеріали Грищенка Дениса Олександровича площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5056), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво- Святошинського району Київської області та передати у власність   гр. Грищенка Д. О. для ведення особистого селянського господарства.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В., Смоляр В. М.- депутати сільської ради, які запропонували затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво- Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5054) та передати у власність   гр. Грищенка В.О. для ведення особистого селянського господарства.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/17

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Кашпуренко Г.І. щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Кашпуренко Галини Іванівни, яка проживає за адресою            вул. Паркова, 1/1,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України необхідно відмовити у наданні у приватну власність Кашпуренко Галини Іванівни земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, оскільки запитувана земельна ділянка розташована в адміністративних межах Мироцької сільської ради поза межами села Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В., Дехтярук С. Г., Смоляр В. М.- депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста – землевпорядника та запропонували відмовити у наданні у приватну власність Кашпуренко Галини Іванівни земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, оскільки запитувана земельна ділянка розташована в адміністративних межах Мироцької сільської ради поза межами села Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/18

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Терещенко О.І. щодо надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Терещенко Ольги Іванівни, яка проживає                        по вул. Виноградній, 8,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України,  необхідно надати гр. Терещенко О.І. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/19

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Сагана К.К. щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Сагана Костянтина Костянтиновича, який проживає в м. Києві,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно повернутися до розгляду заяви Сагана Костянтина Костянтиновича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після завершення коригування генерального плану населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/20

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Томка Б.Ю. щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Томка Богдана Юрійовича, який проживає в м. Києві,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, відмовити Томку Богдану Юрійовичу у наданні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, зображеної на наданому до заяви графічному матеріалі, оскільки зазначена земельна ділянка є приватною власністю іншої особи, яка має державний акт старого зразка без кадастрового номеру.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/21

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Томко Є. Ю. щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Томко Євгенії Вікторівни, яка  проживає в смт. Немішаєве,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, відмовити Томко Євгенії Вікторівні у наданні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, зображеної на наданому до заяви графічному матеріалі, оскільки зазначена земельна ділянка є приватною власністю іншої особи, яка має державний акт старого зразка без кадастрового номеру.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/22

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Левченко Н. П. щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр.  України  Левченко Наталії Петрівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Шевченка, 48, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України, необхідно Відмовити Левченко Наталії Петрівні у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в натурі по       вул. Шевченка, 48  площею 0,2200 га, оскільки, відповідно до погосподарських книг села Мироцьке, у користуванні Левченко Н.П. перебуває земельна ділянка площею 0,1500 га, інша  частина земельної ділянки за вказаною адресою надана для ведення особистого селянського господарства іншій особі.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/23

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Манченко І.В. щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України  Манченко Ірини Володимирівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Калинівка, 65, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України, необхідно надати Манченко Ірині Володимирівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Калинівка, 64 орієнтовною площею 0,2100 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/24

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Пригодської О.В. щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України  Пригодської Ольги Василівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Калинівка, 64, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України,  необхідно надати Пригодській Ользі Василівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Калинівка, 64 орієнтовною площею 0,1800 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/25

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяв Недашківського О.І.  щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Недашківського Олексія Івановича, який проживає по вул. Калинівка, 5а,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно повернутися до розгляду заяв Недашківського Олексія Івановича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після завершення коригування генерального плану населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/26

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Сагана К.К. щодо надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Сагана Костянтина Костянтиновича, який проживає в м. Києві,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно повернутися до розгляду заяви Сагана Костянтина Костянтиновича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після завершення коригування генерального плану населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/27

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Жданової Катерини Петрівни щодо надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Жданової Катерини Петрівни, яка проживає                 в м. Києві,    керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно повернутися до розгляду заяви Жданової Катерини Петрівни щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після завершення коригування генерального плану населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/28

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Карпочкіної О.В.,  щодо надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Карпочкіної О.В., яка проживає в м. Буча,    керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно повернутися до розгляду заяви Карпочкіної О.В. щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після завершення коригування генерального плану населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/29

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Савченка В.С. щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Савченка Віктора Сергійовича, який проживає по вул. Центральна, 6/15,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно для більш детального вивчення питання перенести розгляд заяви Савченка Віктора Сергійовича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області на наступну сесію.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/30

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення детального плану території садибної житлової забудови в с. Мироцьке.

ДОПОВІДАЄ: спеціаліст землевпорядник сільської ради  Марчук Г. М., яка зазначила, що розглянувши заяву заяву громадян Скопенко Катерини Валентинівни, Скопенка Артура Анатолійовича, Студенікіна Геннадія Олексійовича, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації»,   необхідно дозволити розроблення детального плану території садибної житлової забудови орієнтовною площею 3,2605 га в південній частині с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/31

СЛУХАЛИ: Про коригування Генерального плану населеного пункту – села Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ: голова Мироцької сільської ради  Деревинський О.В., який зазначив, що враховуючи інтереси громади щодо перспективного розвитку села та для раціонального використання земель села Мироцьке, запропоновано при коригуванні генерального плану села Мироцьке провести упорядкування запроектованих об’єктів, зокрема, запроектованого в північно-західній частині села кладовища, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, необхідно провести коригування Генерального плану села Мироцьке та перенести кладовище, запроектоване  в північно-західній частині села, в південну частину села Мироцьке. Відвести для розміщення в південній частині села кладовища земельну ділянку орієнтовною площею 6 га.

 Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 4

СЛУХАЛИ: Про надання попереднього погодження на передання земельної ділянки

у користування на умовах оренди.

ДОПОВІДАЄ: голова Мироцької сільської ради  Деревинський О.В., який зазначив, що розглянувши листа Іванченка Василя Леонідовича про передання земельної ділянки  у користування на умовах оренди, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, необхідно рекомендувати Іванченку Василю Леонідовичу звернутись за наданням дозволу на розробку проекту землеустрою щодо передачі у користування на умовах оренди земельної ділянки загальною площею 1,1876 га, яка межує із земельними ділянками кадастровий номер 3222484800:03:012:5005, 3222484800:03:012:5006, 3222484800:03:012:0011, до Києво-Святошинської районної ради.

 Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 5

СЛУХАЛИ: Про надання попереднього погодження на отримання оцінки частини нежитлового приміщення Мироцької сільської радивартості майна для подальшого надання приміщення у користування на умовах оренди.

ДОПОВІДАЄ: голова Мироцької сільської ради  Деревинський О.В., який зазначив, що розглянувши листа ТОВ «Індустріальний парк Мироцьке» з проханням розглянути можливість передачі Товариству в платне користування на умовах оренди нежитлового приміщення в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», необхідно надати ТОВ «Індустріальний парк Мироцьке» попереднє погодження на замовлення від імені Мироцької сільської ради оцінки вартості майна частини нежитлового приміщення Мироцької сільської ради площею 8,8 м², розміщеної за адресою с. Мироцьке, вул. Центральна, 1.

 Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 9

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 5/1

Сільський голова                                               О. В. Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

     Києво-Святошинського району                    Київської області

____________________________________________________________________________

ХХІ сесія                                                                                               V1І скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017  року

Р І Ш Е Н Н Я  №1

Про внесення змін до рішення ХІУ сесії

УІІ скликання від 23.12.2016 року

«Про сільський бюджет Мироцької

сільської ради на 2017 рік»

      Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України від 21.05.1997року №280/97-ВР   «Про місцеве самоврядування в Україні» (з наступними змінами), частини 5,6 статті 23 та частини 7 статті 78, частини 9 статті 75,частини 3 статті 71, Бюджетного кодексу України  сесія сільської ради      

 

 

В И Р І Ш И Л А:

По видатках:

    Збільшити видаткову частину загального фонду сільського бюджету за рахунок залишку на 01.01.2017 року відповідно до «Програми культурного розвитку с.Мироцьке на 2017 рік»

 

-ТКВКБМС 4090   КЕКВ  2210  –  26000,00 грн

Внести зміни до додатків 1-7  до рішення сесії сільської ради «Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2017 р»

                     Сільський голова                                     О.В.Деревинський                          

 

 

                          

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району Київської області

____________________________________________________________________________

21 сесія                                                                                                   V1І скликання

село Мироцьке                                                                                       14 вересня 2017 року

 Р І Ш Е Н Н Я  № 2

 

Про надання матеріальної допомоги

малозабезпеченим жителям села Мироцьке

           Заслухавши доповідь голови сільської ради Деревинського О. В. про матеріальне становище незахищених верств населення Мироцьке, в зв’язку з значним підвищенням цін на ліки, тарифів по оплаті за комунальні послуги,  сесія сільської ради

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Надати матеріальну допомогу згідно списку малозабезпеченим, одиноким, інвалідам, жителям села Мироцьке, які потребують тривалого лікування згідно поданих заяв, довідок:
  1. Черненко Валерій Олександрович – 4680 грн.
  2. Савченко Віктору Сергійовичу – 1900 грн.
  3. Брудько Ніні Іванівні – 1900 грн.
  4. Гордієнко Володимир Іванович – 1900 грн.
  5. Гордієнко Галина Федорівна – 1900 грн.
  6. Рибіній Стефанії Дмитрівні- 1000 грн.
  7. Вереті Любові Михайлівні- 1000 грн.
  8. Дейнезі Людмилі Борисівні – 1000 грн.
  9. Тімаковій Валентині Миколаївні – 1000 грн.
  10. Лещенко Олені Олександрівні – 1000 грн.
  11. Вереті Петру Петровичу – 1000 грн.
  12. Ступаковій Тетяні Олексіївні – 1000 грн.
  13. Ступакову Олегу Олександровичу – 1000 грн.
  14. Ксенофонтовій Аллі Василівні – 1000 грн.
  15. Холоденко Володимиру Олександровичу – 1000 грн.
  16. Огороднік Ніні Іванівні – 1000 грн.
  17. Балабан Ніні Петрівні- 1000 грн.

Всього: 24 280.00 грн.

 1. Бухгалтерії сільської ради провести відповідні нарахування.

Сільський голова                                    О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3

 

 

Про внесення змін до рішення сесії

та надання дозволу Шкуренко Т.П.

на розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у приватну власність

 

Розглянувши заяву гр. Шкуренко Тетяни Петрівни, яка проживає за адресою          вул. Дружби, 99,  та, враховуючи те, що рішенням № 3/54 24 сесії VI скликання               від 22.08.2013 гр. Шкуренко Т.П. було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки за адресою вулиця Молодіжна,11, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни в рішення № 3/54 24 сесії VI скликання від 08.2013 року.
 2. Надати гр. Шкуренко Тетяні Петрівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Молодіжна, 11 в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 3. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 4. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 5. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 6. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/1

 

 

Про внесення змін до рішення сесії

та надання дозволу Качан Л.І.

на розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у приватну власність

 

Розглянувши заяву гр. Качан Лідії Іванівні, яка проживає за адресою                        вул. Степова, 10,  та, враховуючи те, що рішенням № 3/7 12 сесії VIІ скликання               від 11.11.2016 гр. Качан Л.А. було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки за адресою вулиця Степова,10, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни в рішення № 3/7 12 сесії VIІ скликання від 11.11.2016 р.
 2. Надати гр. Качан Лідії Іванівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1630 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Степова,10 в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.
 3. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 4. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 5. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 6. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/2

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Католіченко М.О.

 

       Розглянувши заяву гр. Католіченко  Марини Олександрівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Польова, 31, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Польова, 31, в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Католіченко М.О. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Польова, 31, площею 0,0900 га, кадастровий номер 3222484801:01:035:5025, цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Католіченко М.О. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/3

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Трофіменко Н.М.

       Розглянувши заяву гр. Трофіменко Ніни Миколаївни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Садова, 24, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Садова, 24, в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Трофіменко Н.М. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Садова, 24, площею 0,0970 га, кадастровий номер 3222484801:01:001:5055 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Трофіменко Н.М. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/4

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Холоденко А.В.

 

       Розглянувши заяву гр. Холоденко Алли Володимирівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Кравченка, 30, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Кравченка, 30, в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Холоденко А.В. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Кравченка, 30, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3222484801:01:034:5106 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Холоденко А.В. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

    Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/5

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Холоденка А.М.

 

       Розглянувши заяву гр. Холоденка Андрія Миколайовича про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Кравченка, 28, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Кравченка, 28, в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Холоденка А.М. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Кравченка, 28, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3222484801:01:034:5107 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Холоденку А.М. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/6

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Дурицького П.В.

 

       Розглянувши заяву гр. Дурицького Павла Володимировича про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Лісова, 34, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 34, в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Дурицького П.В. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Лісова, 34, площею 0,1009 га, кадастровий номер 3222484801:01:001:5057 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Дурицькому П.В. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/7

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Губанкова С.В.

 

       Розглянувши заяву гр. Губанкова Сергія Володимимровича про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Лісова, 28, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 28, в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Губанкова С.В. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Лісова, 28, площею 0,0994 га, кадастровий номер 3222484801:01:001:5059 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Губанкову С.В. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/8

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Харченко Т.Д.

 

       Розглянувши заяву гр. Харченко Тамари Дмитрівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Лісова, 26, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 26, в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Харченко Т.Д. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Лісова, 26, площею 0,0987 га, кадастровий номер 3222484801:01:001:5058 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Харченко Т.Д. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/9

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Барахтянської Л.М.

 

       Розглянувши заяву гр. Барахтянської Людмили Михайлівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Лісова, 32, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 32, в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Барахтянської Л.М. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Лісова, 32, площею 0,1006 га, кадастровий номер 3222484801:01:001:5061 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Барахтянській Л.М. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/10

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Пацелі Л.М.

 

       Розглянувши заяву гр. Пацелі Людмили Миколаївни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Лісова, 30, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 30, в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Пацелі Л.М. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Лісова, 30, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3222484801:01:001:5060 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Пацелі Л.М. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/11

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) гр. Балабан Н.П.

для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

       Розглянувши заяву гр. Балабан Ніни Петрівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вул. Райдужній, 9, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Балабан Ніни Петрівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: вул. Райдужна, 9, с. Мироцьке, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.
 2. Передати у приватну власність гр. Балабан Н.П. земельну ділянку за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Райдужна, 9, площею 0,0900 га, кадастровий номер 3222484801:01:009:5007 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Балабан Н.П. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/12

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) гр. Саннікова В.В.

для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 Розглянувши заяву гр. Саннікова Віктора Володимировича про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вул. Шевченка, 29, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Саннікова Віктора Володимировича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: вул. Шевченка, 29, с. Мироцьке, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.
 2. Передати у приватну власність гр. Саннікова В.В. земельну ділянку за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Шевченка, 29, площею 0,1400 га, кадастровий номер 3222484801:01:021:5299 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Саннікову В.В. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

    

Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/13

Про розгляд заяви щодо затвердження

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) гр. Уварової В.М.

для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Розглянувши заяву гр. Уварової Валентини Михайлівни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вул. Соборна, 74, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Уварової Валентини Михайлівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: вул. Соборна, 74, с. Мироцьке, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.
 2. Передати у приватну власність гр. Уварової В.М. земельну ділянку за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Соборна, 74, площею 0,2200 га, кадастровий номер 3222484801:01:024:5023 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Уваровій В.М. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

   

 Сільський голова                                                                                        О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/14

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для особистого

 селянського господарства

у приватну власність Скотаренка М.В.

 

 

Розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       у власність гр. Скотаренка Миколи Васильовича площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5201), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво- Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5201) та передати у власність гр. Скотаренка М.В. для ведення особистого селянського господарства.
 2. Відвести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.
 3. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.
 4. Гр. Скотаренку М.В. використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, дотримуватись вимог Земельного кодексу України.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/15

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для особистого

 селянського господарства

у приватну власність Мельника С.С.

 

 

Розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       у власність гр. Мельника Сергія Сидоровича площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5053), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво- Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5053) та передати у власність гр. Мельника С.С. для ведення особистого селянського господарства.
 2. Відвести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.
 3. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.
 4. Гр. Мельнику С.С. використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, дотримуватись вимог Земельного кодексу України.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/16

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для особистого

 селянського господарства

у приватну власність Грищенка В.О.

 

 

Розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       у власність гр. Грищенка Віталія Олександровича площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5054), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво- Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5054) та передати у власність гр. Грищенка В.О. для ведення особистого селянського господарства.
 2. Відвести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.
 3. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.
 4. Гр. Грищенку В.О. використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, дотримуватись вимог Земельного кодексу України.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/17

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для особистого

 селянського господарства

у приватну власність Грищенка Д.О.

 

 

Розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       у власність гр. Грищенка Дениса Олександровича площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво-Святошинського району, Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5056), для ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 20, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га, розташованої в селі Мироцьке, вул. Дружби, Києво- Святошинського району Київської області (кадастровий номер 3222484801:01:001:5056) та передати у власність гр. Грищенка Д.О. для ведення особистого селянського господарства.
 2. Відвести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.
 3. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.
 4. Гр. Грищенку Д.О. використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, дотримуватись вимог Земельного кодексу України.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/18

 

 

Про розгляд заяви Кашпуренко Г.І.

щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства

 

 

Розглянувши заяву гр. Кашпуренко Галини Іванівни, яка проживає за адресою            вул. Паркова, 1/1,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 

Відмовити у наданні у приватну власність Кашпуренко Галини Іванівни земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, оскільки запитувана земельна ділянка розташована в адміністративних межах Мироцької сільської ради поза межами сел Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/19

 

Про розгляд заяви Терещенко О.І.

щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства

      Розглянувши заяву гр. України Терещенко Ольги Іванівни, яка проживає                        по вул. Виноградній, 8,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати гр. Терещенко О.І. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/20

 

 

Про розгляд заяви Сагана К.К.

щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського

 господарства

Розглянувши заяву гр. України Сагана Костянтина Костянтиновича, який проживає в м. Києві,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 

 

Повернутися до розгляду заяви Сагана Костянтина Костянтиновича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після завершення коригування генерального плану населеного пункту.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/21

 

 

Про розгляд заяви Томка Б.Ю.

щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства

 

Розглянувши заяву гр. України Томка Богдана Юрійовича, який проживає в м. Києві,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 

 

Відмовити Томку Богдану Юрійовичу у наданні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, зображеної на наданому до заяви графічному матеріалі, оскільки зазначена земельна ділянка є приватною власністю іншої особи, яка має державний акт старого зразка без кадастрового номеру.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/22

 

 

Про розгляд заяви Томко Є.В.

щодо надання земельних ділянок

для ведення особистого селянського господарства

Розглянувши заяву громадянки України Томко Євгенії Вікторівни, яка  проживає в смт. Немішаєве, щодо надання земельної ділянки у приватну власність ведення особистого селянського господарства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія Мироцької сільської ради

 

 

                                                         В И Р І Ш И Л А

Відмовити Томко Євгенії Вікторівні у наданні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, зображеної на наданому до заяви графічному матеріалі, оскільки зазначена земельна ділянка є приватною власністю іншої особи, яка має державний акт старого зразка без кадастрового номеру.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/23

 

 

 

Про розгляд заяви Левченко Н.П.

щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

      Розглянувши заяву гр. України  Левченко Наталії Петрівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Шевченка, 48, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А

Відмовити Левченко Наталії Петрівні у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в натурі по       вул. Шевченка, 48  площею 0,2200 га, оскільки, відповідно до погосподарських книг села Мироцьке, у користуванні Левченко Н.П. перебуває земельна ділянка площею 0,1500 га, інша  частина земельної ділянки за вказаною адресою надана для ведення особистого селянського господарства іншій особі.

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/24

 

 

 

Про розгляд заяви Манченко І.В.

щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

      Розглянувши заяву гр. України  Манченко Ірини Володимирівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Калинівка, 65, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати Манченко Ірині Володимирівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Калинівка, 64 орієнтовною площею 0,2100 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Роботи з розробки технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст технічної документації із землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 55 Закону України «Про землеустрій».
 4. Матеріали, отримані за результатами розробки технічної документації із землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/25

 

 

 

Про розгляд заяви Пригодської О.В.

щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

      Розглянувши заяву гр. України  Пригодської Ольги Василівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Калинівка, 64, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати Пригодській Ользі Василівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Калинівка, 64 орієнтовною площею 0,1800 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Роботи з розробки технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст технічної документації із землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 55 Закону України «Про землеустрій».
 4. Матеріали, отримані за результатами розробки технічної документації із землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/26

 

Про розгляд заяв Недашківського О.І.

щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

Розглянувши заяву гр. України Недашківського Олексія Івановича, який проживає по вул. Калинівка, 5а,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 

 

Повернутися до розгляду заяв Недашківського Олексія Івановича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після завершення коригування генерального плану населеного пункту.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/27

 

Про розгляд заяви Сагана К.К.

щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

Розглянувши заяву гр. України Сагана Костянтина Костянтиновича, який проживає в м. Києві,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 

 

Повернутися до розгляду заяви Сагана Костянтина Костянтиновича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після завершення коригування генерального плану населеного пункту.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                         VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/28

 

Про розгляд заяви Жданової К.П.

щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

Розглянувши заяву гр. України Жданової Катерини Петрівни, яка проживає                 в м. Києві,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 

 

Повернутися до розгляду заяви Жданової Катерини Петрівни щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після завершення коригування генерального плану населеного пункту.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/29

 

Про розгляд заяви Карпочкіної О.В.

щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

Розглянувши заяву гр. України Карпочкіної О.В., яка проживає в м. Буча,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 

 

Повернутися до розгляду заяви Карпочкіної О.В. щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після завершення коригування генерального плану населеного пункту.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/30

 

Про розгляд заяви Савченка В.С.

щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

Розглянувши заяву гр. України Савченка Віктора Сергійовича, який проживає по вул. Центральна, 6/15,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 

 

Для більш детального вивчення питання перенести розгляд заяви Савченка Віктора Сергійовича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області на наступну сесію.

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/31

 

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території садибної

житлової забудови в с. Мироцьке

Розглянувши заяву громадян Скопенко Катерини Валентинівни, Скопенка Артура Анатолійовича, Студенікіна Геннадія Олексійовича, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації»,  сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

 1. Дозволити розроблення детального плану території садибної житлової забудови орієнтовною площею 3,2605 га в південній частині с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Визначити замовником детального плану території, вказаного в п.1 даного рішення, Мироцьку сільську раду.
 3. Мироцькій сільській раді визначити ліцензовану проектну організацію – розробника детального плану території з укладенням відповідної угоди, заявникам – здійснити фінансування проектних робіт.
 4. Виконавчому комітету Мироцької сільської ради забезпечити:

 – проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів;

 – загальну доступність та оприлюднення матеріалів детального плану території відповідно до вимог чинного законодавства;

 1. Розроблений і погоджений в установленому законодавством порядку детальний план території подати на затвердження до Мироцької сільської ради.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, екології, навколишнього середовища, благоустрою, будівництва, архітектури та об’єднання територіальних громад.

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 4

 

Про коригування Генерального плану

населеного пункту – села Мироцьке

Києво-Святошинського району Київської області

 

Розглянувши пропозицію голови Мироцької сільської ради            Деревинського О.В., враховуючи інтереси громади щодо перспективного розвитку села та для раціонального використання земель села Мироцьке, запропоновано при коригуванні генерального плану села Мироцьке провести упорядкування запроектованих об’єктів, зокрема, запроектованого в північно-західній частині села кладовища, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Провести коригування Генерального плану села Мироцьке та перенести кладовище, запроектоване в північно-західній частині села, в південну частину села Мироцьке. Відвести для розміщення в південній частині села кладовища земельну ділянку орієнтовною площею 6 га.
 1. Повідомити про прийняте рішення ДП «НДПІ містобудування» – підприємство, яке здійснює виготовлення Генерального плану села Мироцьке.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову та постійну комісію з питань регламенту, соціально-економічного розвитку села, планування бюджету та фінансів, підтримання підприємництва, торгівлі та комунальної власності Мироцької сільської ради.

Сільський голова                                                                             О.В.Деревинський

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 5

 

 

Про надання попереднього погодження

на передання земельної ділянки

у користування на умовах оренди

 

 

Розглянувши листа Іванченка Василя Леонідовича про передання земельної ділянки  у користування на умовах оренди, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 

Рекомендувати Іванченку Василю Леонідовичу звернутись за наданням дозволу на розробку проекту землеустрою щодо передачі у користування на умовах оренди земельної ділянки загальною площею 1,1876 га, яка межує із земельними ділянками кадастровий номер 3222484800:03:012:5005, 3222484800:03:012:5006, 3222484800:03:012:0011, до Києво-Святошинської районної ради.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

 

                                                                                                                                               

 

21  сесія                                                                                                        VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      14 вересня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 5/1

 

 

Про надання попереднього погодження

на отримання оцінки частини

нежитлового приміщення

Мироцької сільської радивартості майна

для подальшого надання приміщення

у користування на умовах оренди

 

 

В И Р І Ш И Л А

 

Розглянувши листа ТОВ «Індустріальний парк Мироцьке» з проханням розглянути можливість передачі Товариству в платне користування на умовах оренди нежитлового приміщення в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Мироцька сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати ТОВ «Індустріальний парк Мироцьке» попереднє погодження на замовлення від імені Мироцької сільської ради оцінки вартості майна частини нежитлового приміщення Мироцької сільської ради площею 8,8 м², розміщеної за адресою с. Мироцьке, вул. Центральна, 1.
 2. Фінансування робіт здійснити за рахунок ТОВ «Індустріальний парк Мироцьке».
 3. Виконавчому комітету Мироцької сільської ради забезпечити опублікування оголошення про намір передати майно в оренду.

 

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

You May Also Like