Сесія № 18 від 08 Червня 2017 року

 МИРОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ

Вісімнадцятої сесії сільської ради

VII скликання

Всього -12 депутатів

Присутніх на сесії–  10  депутатів

Відсутні –  Черненкор В. О., Джус О. М.

Присутні на сесії:

Деревинський О. В.- голова виконкому

Верета Т. М. – секретар виконкому

Гриценко О. Г.- депутат Києво- Святошинської районної ради

члени виконкому

Марчук Г. М.- спеціаліст землевпорядник

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.-1.2.  Бюджетні питання:

 1. Про зміни до сільського бюджету.

1.1. Про затвердження посадових окладів та доплат.

1.2. Затвердження премії голові та секретарю виконкому.

 1. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям села Мироцьке.

3.– 3.26. Земельні питання:

3 – 3.1. Про розгляд заяв щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3.2 – 3.4 Про розгляд заяв щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

3.5 Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з призначення «для ведення особистого селянського господарства» на призначення «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».

3.6 – 3.7  Про розгляд заяв щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3.8 – 3.14 Про розгляд заяв щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

3.15-3.17 Про розгляд заяв щодо надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

3.18 – 3.19  Про розгляд заяв про надання дозволу щодо розробки детального плану території на земельні ділянки, розташовані  в адміністративних межах Мироцької с/ради.

3.20 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під очисними спорудами.

3.21 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під кладовище.

3.22 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під свердловину.

3.23 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під водоймою (заводський став).

3.24 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під водоймою (став № 2).

3.25 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під водоймою (став № 3).

3.26 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під водоймою (став № 4).

 1. Про затвердження Правил благоустрою в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. 5. Про розгляд заяви Терещенка М.Д.
 3. Про тимчасове призупинення функціонування ДНЗ «Лелечення» у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.
 4. Про затвердження проектно – кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Дружби від № 73 до № 87 в селі Мироцьке».
 5. Про затвердження проектно – кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Дружби від № 105 до № 115 в селі Мироцьке».
 6. Про затвердження проектно – кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Степова від № 1 до № 14 в селі Мироцьке».
 7. 10. Різне.

 

              Сільський голова                                                        О. В. Деревинський

  

 СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного 18 чергової сесії Мироцької сільської ради 7 скликання.

ДОПОВІДАЄ: голова виконкому Деревинський О. В, який довів до відома порядок денний 18 чергової сесії Мироцької сільської ради 7 скликання.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: затвердити порядок денний 18 чергової сесії Мироцької сільської ради 7 скликання.

СЛУХАЛИ: . Про зміни до сільського бюджету.

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О. В. – голова сільської ради, який зазначив, що відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України від 21.05.1997року №280/97-ВР   «Про місцеве самоврядування в Україні» (з наступними змінами), частини 5,6 статті 23 та частини 7 статті 78, частини 9 статті 75,частини 3 статті 71, Бюджетного кодексу України необхідно збільшити видаткову частину спеціального фонду сільського бюджету /бюджет розвитку/ за рахунок залишку на 01.01.2017 року загального фонду сільського бюджету: ТКВКБМС 6310  КЕКВ 3122 –  200000,00 грн /Співфінансування  з місцевого бюджету на виконання проектно- вишукувальних робіт з будівництва зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення, включаючи артезіанську артсвердловину та очисні споруди/ ТКВКБМС 6650  КЕКВ 3132  –  35000,00 грн

                                     Всього:   –  235000,00 грн

Провести перерозподіл видаткової частини загального фонду сільського бюджету, а саме:

 • Зменшити видаткову частину загального фонду сільського бюджету
 • ТКВКБМС 6060 КЕКВ 2240  –  -130000,00 грн

 

Збільшити видаткову частину загального фонду сільського бюджету

 • ТКВКБМС 0170 КЕКВ 2111  –  95000,00 грн

                                КЕКВ 2120  –  21000,00 грн

                                КЕКВ 2240  –  14000,00 грн

                                      Всього:      130000,00 грн

Внести зміни до додатків 1-7  до рішення сесії сільської ради «Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2017 р»

ВИСТУПИЛИ:  Чубко – Лейченко Т. П.- голова бюджетної комісії, яка підтримала голову та запропонувала внести зміни до рішення ХІУ сесії УІІ скликання від 23.12.2016 року «Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2017 рік».

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 1/

СЛУХАЛИ: Про затвердження штатного розпису  та  доплат працівникам установ сільської  ради.

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О. В. – голова сільської ради, який зазначив, що з метою вдосконалення оплати праці працівників управління сільської ради відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України № 268 від 09.03.2006 року «Про вдосконалення оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», Постанови Кабінету Міністрів України №353 від 24.05.2017 року «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України» від 09.03.2006 року №268», Постанови КМУ №150 від 16.03.2017 р «Про внесення змін до пункту 3 Постанови КМУ №1026 від 09.12.2015 р необхідно затвердити  штатний розпис працівникам управління Мироцької сільської ради з 26.05.2017 року.  Проводити доплату в розмірі 49% посадового окладу з урахуванням, доплати за вислугу років та ранг спеціалісту-землевпоряднику та  начальнику ВОБ сільської ради. Перерахунок заробітної плати провести з 26.05.2017 року. Проводити доплату за вислугу років завідуючій  сільського клубу. Перерахунок доплати провести з 01.01.2017 року.

ВИСТУПИЛИ:  Деревинський О. В. – голова сільської ради, який подав заяву про не участь у голосуванні за дане питання для врегулювання конфлікту інтересів.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0

Не голосувало – 1, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 1/1

СЛУХАЛИ: Про преміювання сільського голови та секретаря виконкому сільської ради.

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О. В. – голова сільської ради, який зазначив, що на підставі Постанови  Кабінету  Міністрів  України № 268 від 09.03.2006 року  „ Про впорядкування структури та  умов оплати  праці  працівників  апарату  органів  виконавчої  влади, органів  місцевого самоврядування  та  їх виконавчих  органів, органів прокуратури ,судів та  інших  органів ”, відповідно до Закону України «Про оплату праці»,  відповідно до  «Положення про порядок преміювання працівників установ Мироцької сільської ради»

необхідно преміювати помісячно сільського голову  та секретаря виконкому сільської ради в розмірі  250%  посадового окладу  в межах  фонду заробітної плати.

ВИСТУПИЛИ:  Деревинський О. В. – голова сільської ради, який подав заяву про не участь у голосуванні за дане питання для врегулювання конфлікту інтересів.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0

Не голосувало – 1, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 1/2

СЛУХАЛИ: Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям села Мироцьке.

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О. В. – голова сільської ради, який зазначив, про матеріальне становище незахищених верств населення Мироцьке, в зв’язку з значним підвищенням цін на ліки, тарифів по оплаті за комунальні послуги необхідно надати матеріальну допомогу  згідно списку малозабезпеченим, одиноким, інвалідам, жителям села Мироцьке, які потребують тривалого лікування згідно поданих заяв, довідок

та в зв’язку з святкуванням Дня села Мироцьке надати матеріальну допомогу ювілярам – довгожителям села згідно списку.

ВИСТУПИЛИ:  Черненко В. І., Чубко – Лейченко Т. П. – депутати сільської ради, які підтримали голову сільської ради та запропонували надати матеріальну допомогу

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 10

Проти-0

Утрималось-0

Не голосувало – 1, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 2

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Саннікова В.В. щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України  Саннікова Віктора Володимировича, власника житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Шевченка, 29, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України необхідно надати Саннікову Віктору Володимировичу дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Шевченка, 29 площею 0,1400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

ВИСТУПИЛИ:  Атаманчук М. В., Чубко – Лейченко Т. П. – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста – землевпорядника сільської ради та запропонували надати Саннікову Віктору Володимировичу дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Шевченка, 29.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Федоренко Т.І. щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, розглянувши заяву гр. України  Федоренко Тетяни Іванівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Райдужній, 11, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України необхідно надати Федоренко Тетяні Іванівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Райдужній, 11 площею 0,1477 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

ВИСТУПИЛИ:  Атаманчук М. В., Черненко В. І. – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста – землевпорядника сільської ради та запропонували надати  Федоренко Тетяні Іванівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул.  Райдужній, 11.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/1

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  у приватну власність Мельниченка М.І.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Мельниченка Миколи Івановича про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вулиці                       Молодіжна, 2, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вулиці Молодіжна, 2 в с. Мироцьке та передати у приватну власність гр. Мельниченка М.І. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Молодіжна, 2, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3222484801:01:001:5050 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/2

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у приватну власність Львової Ю.М.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Львової Юлії Миколаївни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по  пров. Яровий, 6, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по пров. Яровий, 6 в с. Мироцьке.

ВИСТУПИЛИ:  Смоляр В. М., Черненко В. І. – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста – землевпорядника сільської ради та запропонували затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по пров. Яровий, 6 в с. Мироцьке.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/3

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у приватну власність Приходька М. В.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Приходька Миколи Вікторовича про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вул. Лісовій, 13 в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» необхідно затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісовій, 13 в с. Мироцьке. Передати у приватну власність гр. Приходька М.В. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Лісова, 13, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3222484801:01:001:5051 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.  Передати у приватну власність гр. Приходька М.В. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Лісова, 13, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3222484801:01:001:5051 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

ВИСТУПИЛИ:  Атаманчук М. В., Лукяненок Н. М. – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста – землевпорядника сільської ради та запропонували затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісовій, 13 в с. Мироцьке. Передати у приватну власність гр. Приходька М.В. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Лісова, 13.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № ¾

СЛУХАЛИ:  Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Шалюти Марії Андріївни, власниці земельної ділянки площею 0,1774 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Соборній, 6 в с. Мироцьке, про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення  земельної ділянки, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” необхідно затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення  (із земель “ведення особистого селянського господарства” до земель “будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”) земельної ділянки, площею 0,1774га,  розташованої за адресою: с. Мироцьке, вул. Соборна, 6,  яка належить  гр. Шалюті Марії Андріївні згідно правовстановлюючих документів на земельну ділянку (свідоцтва про право власності на нерухоме майно (індексний номер 18084953 від 21.02.2014) (бланк САК № 790460); витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності № 18085115 від 21.02.2014, номер запису про право власності 4746463, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 297906032224, кадастровий номер 3222484801:01:027:5003.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/5

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості) гр. Миронюка М.В.

 ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши  заяву гр. Миронюка Михайла Васильовича про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості) та передачу у приватну  власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 23, в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», необхідно затвердити технічну документацію із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості)  гр. Миронюка Михайла Васильовича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: вул. Шевченка, 23, с. Мироцьке, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

ВИСТУПИЛИ:  Дехтярук С. Г., Смоляр В. М. – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста – землевпорядника сільської ради та запропонували затвердити технічну документацію із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості)  гр. Миронюка Михайла Васильовича.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/6

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви щодо затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості)гр. Соколова О.П.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши   заяву гр. Соколова Олександра Петровича про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки      в натурі (на місцевості), враховуючи те, що під час оформлення права власності на земельну ділянку було допущено помилку щодо конфігурації земельної ділянки та виникла накладка з земельною ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Калинівка 9-а, яка належить Пікулику Борису Борисовичу,  на даний час власником земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Соколовим О.П. встановлено межі ділянки в натурі (на місцевості)  без накладення на земельну ділянку Пікулика Б.Б., керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій» необхідно затвердити технічну документацію із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства, яка належить гр. Соколову Олександру Петровичу, розташованої за адресою: вул. Калинівка, 9, с. Мироцьке, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/7

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Боженко В.В. щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства.

 ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, розглянувши заяву гр. України Боженко Вероніки Валеріївни, яка проживає                 по вул. Виноградній, 26а,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати гр. Боженко Вероніці Валеріївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ:  Черненко В. І., Смоляр В. М. – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста – землевпорядника сільської ради та запропонували надати гр. Боженко Вероніці Валеріївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби. Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/8

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Дубини О.С. щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що  розглянувши заяву гр. України Дубини Олексія Степановича, який проживає по        вул. Соборній, 21,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати гр. Дубині Олексію Степановичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1100 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ:  Онищенко Н. О., Смоляр В. М. – депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста – землевпорядника сільської ради та запропонували надати гр. Дубині Олексію Степановичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1100 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/9

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Шевченко Л.В. щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства.

 ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що  розглянувши заяву гр. України Шевченко Людмили Василівни, яка проживає в м. Києві,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати гр. Шевченко Людмилі Василівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/10

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Сакович А.В. щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства.

 ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Сакович Анастасії Василівни, яка проживає в м. Києві,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати гр. Сакович Анастасії Василівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/11

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Мурги Ю.П. щодо надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

 ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. Мурги Юлії Павлівни, яка проживає в смт. Немішаєве, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій»,  Земельним кодексом України необхідно надати гр. Мурзі Юлії Павлівні земельну ділянку площею 0,2100 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби, 82 в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області у користування терміном на 2 роки.

ВИСТУПИЛИ: Атаманчук М. В., Черненко В. І., – депутати сільської ради, які запропонували надати у користування  гр. Мурзі Юлії Павлівні земельну ділянку площею 0,2100 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби, 82 лише на два роки.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/12

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Боженко Т.М. щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Боженко Тетяни Михайлівни, яка проживає                  по вул. Виноградній, 26, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно повернутися до розгляду заяви Боженко Тетяни Михайлівни щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

ВИСТУПИЛИ: Черненко В. І., – депутат сільської ради, яка підтримала спеціаліста – землевпорядника та запропонувала повернутися до розгляду заяви Боженко Тетяни Михайлівни щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/13

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Долівця А.А. щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського господарства.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Долівця Андрія Анатолійовича, який проживає               в м. Буча,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно заяву гр. України Долівця Андрія Анатолійовича, який проживає в м. Буча,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно повернутися до розгляду заяви Долівця Андрія Анатолійовича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/14

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Загамули Д. О. щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву гр. України Загамули Діани Олегівни, яка проживає по вул. Райдужній, 7,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно повернутися до розгляду заяви Загамули Діани Олегівни щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/15

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Сидорчук В.В. щодо надання земельних ділянок

для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву громадянки України Сидорчук Вікторії Валентинівни, яка  проживає в м. Буча, щодо надання земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, необхідно надати гр. Сидорчук Вікторії Валентинівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,0985 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Стадіонній, 28 в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ: Смоляр В. М., Атаманчук М. В.- депутати сільської ради, які підтримали спеціаліста- землевпорядника сільської ради та запропонували надати гр. Сидорчук Вікторії Валентинівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,0985 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Стадіонній, 28.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/16

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Щербини Т.М. щодо надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в приватну власність.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву громадянки України Щербини Тетяни Миколаївни, яка  проживає в с. Михайлівська-Рубежівка, щодо надання земельної ділянки у приватну власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України необхідно надати гр. Щербині Тетяні Миколаївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,0802 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Козацькій, 22 в с. Мироцьке  Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ: Черненко В. І., Давиденко Н. В.- депутати сільської ради, які задавали уточнюючі питання та підтримали спеціаліста- землевпорядника сільської.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/17

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу Гриневичу А.О. на розробку детального плану території.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяву Гриневича Андрія Олександровича про надання дозволу на розробку детального плану території, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» необхідно надати попереднє погодження Гриневичу Андрію Олександровичу на розробку детального плану території земельна ділянка (кадастровий номер 3222484800:03:010:0014)  під житлову забудову села. Фінансування проектних робіт проводити за рахунок коштів власника земельних ділянок.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/18

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяв про надання дозволу щодо розробки детального плану території на земельні ділянки.

ДОПОВІДАЄ:  Марчук Г. М. – спеціаліст – землевпорядник сільської ради, яка зазначила, що розглянувши заяви громадян України, власників земельних ділянок, які знаходиться в межах Мироцької сільської ради, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в України необхідно розглянути заяви громадян, власників земельних ділянок, щодо надання попереднього погодження на розробку детальних планів території на земельні ділянки, після уточнення даних  Генерального плану села Мироцьке та інформації, відображеної в Публічній кадастровій карті України.

ВИСТУПИЛИ:  Дехтярук С. Г., Атаманчук М. В., Черненко В. І.,- депутати сільської ради, які задавали уточнюючі питання та підтримали спеціаліста – землевпорядника і запропонували розглянути заяви громадян, власників земельних ділянок, щодо надання попереднього погодження на розробку детальних планів території на земельні ділянки, після уточнення даних  Генерального плану села Мироцьке та інформації, відображеної в Публічній кадастровій карті України.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/19

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під очисними порудами.

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який розглянув подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), площею 1,0000 га                  за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України необхідно надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари  та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води),  площею 1,0000 га за адресою:      с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ:  Черненко В. І., Савченко В.С., Атаманчук М. В., – депутати сільської ради, які задавали уточнюючі питання та підтримали голову сільської ради Деревинського О. В.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/20

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під кладовище.

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який розглянув подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для розміщення кладовища (земель загального користування), площею 3,1000 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, необхідно надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області під кладовище (землі загального кристування) площею 3,1000 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ:  Лук’яненко Н. М., Черненко В. І., – депутати сільської ради, які підтримали голову сільської ради Деревинського О. В.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/21

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під свердловину.

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який розглянув  подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для розміщення свердловини (цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), площею 0,2000 га за адресою: с. Мироцьке, вул. Лісова, Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, необхідно  надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області під свердловину  площею 0, 2000 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ:  Лук’яненко Н. М., Атаманчук М. В., – депутати сільської ради, які підтримали голову сільської ради Деревинського О. В.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/22

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під водойму (заводський став).

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який розглянув подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 2,9300 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗакономУкраїни «Про землеустрій», Земельним кодексом України необхідно надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 2,9300 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/23

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під водойму (став № 2).

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який розглянув  подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 8,7450 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, необхідно надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 8,7450 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/24

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке під водойму (став № 3).

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який розглянув подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 8,1850 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України необхідно надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 8,1850 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/25

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності  територіальної громади Мироцької сільської ради в с. Мироцьке

під водойму (став № 4).

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який розглянув подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 27,1100 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України необхідно надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 27,1100 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 3/26

СЛУХАЛИ:  Про затвердження правил благоустрою та громадського порядку на території Мироцької сільської ради Києво – Святошинського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який зазначив, що з метою забезпечення благоустрою, чистоти і порядку на території Мироцької сільської ради та підвищення відповідальності посадових осіб підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, і громадян за стан благоустрою та санітарний стан села, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” необхідно затвердити Правила благоустрою території села Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ: Католіченко Д. П. – депутат сільської ради, який підтримав голову сільської ради та запропонував затвердити правила благоустрою по Мироцькій сільській раді.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 4

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви Терещенка М.Д.

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який зазначив, що заяву гр. Терещенка Миколи Дем’яновича, який  проживає по вул. Степовій, 20 та має в користуванні земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства за адресою вул. Степова, 14 та до якої немає проїзду від домоволодіння заявника, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України необхідно повідомити Терещенку М.Д. про те, що проїзд (дорога) між вулицями Степовою та Соборною згідно з генеральним планом с. Мироцьке не передбачений, земельні ділянки громадян, власників домоволодінь на обох вулицях, межують без проїзду.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 5

СЛУХАЛИ:  Про тимчасове призупинення функціонування ДНЗ «Лелечення» у

зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який зазначив, що заяву  завідувача ДНЗ «Лелечення» Комарницької Н. В. про тимчасове призупинення функціонування дошкільного навчального закладу з 19.06.2017 року по 31.08.2017 рік у зв’язку з проведенням ремонтних робіт  та періодом відпусток працівників ДНЗ «Лелечення»,  необхідно призупинити функціонування дошкільного навчального закладу «Лелечення» у зв’язку з проведенням ремонтних робіт  та періодом відпусток працівників  на період з 19.06.2017 року по 31.08.2017 рік.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 6

СЛУХАЛИ:  Про затвердження проектно – кошторисної  документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Дружби від № 73 до № 87 в селі Мироцьке».

 ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який зазначив, що заяву  завідувача ДНЗ «Лелечення» Комарницької Н. В. про тимчасове призупинення функціонування дошкільного навчального закладу з 19.06.2017 року по 31.08.2017 рік у зв’язку з проведенням ремонтних робіт  та періодом відпусток працівників ДНЗ «Лелечення»,  необхідно призупинити функціонування дошкільного навчального закладу «Лелечення» у зв’язку з проведенням ремонтних робіт  та періодом відпусток працівників  на період з 19.06.2017 року по 31.08.2017 рік.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 7

СЛУХАЛИ: Про затвердження проектно – кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Дружби від № 105 до № 115 в селі Мироцьке».

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який зазначив, що          розглянувши проектно – кошторисну документацію «Капітальний ремонт дороги по вулиці Дружби від № 105 до № 115 в селі Мироцьке» , відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», необхідно  затвердити проектно – кошторисну документацію «Капітальний ремонт дороги по вулиці Дружби від № 105 до № 115 в селі Мироцьке» від 06.06.2017 року.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 8

СЛУХАЛИ: Про затвердження проектно – кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Степова від № 1 до № 14 в селі Мироцьке».

ДОПОВІДАЄ:  Деревинський О.В. – голова сільської ради, який зазначив, що розглянувши проектно – кошторисну документацію «Капітальний ремонт дороги по вулиці Степова від № 1 до № 14 в селі Мироцьке» , відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», необхідно затвердити проектно – кошторисну документацію «Капітальний ремонт дороги по вулиці Степова від № 1 до № 14 в селі Мироцьке» від 06.06.2017 року.

Присутні депутати на сесії сільської ради проголосували:

За- 11

Проти-0

Утрималось-0, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: /рішення № 9/

 

 

                          Сільський голова                                                            О. В. Деревинський

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

                                                                                                                                                        

 

ХУІІІ сесія                                                                                                  VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      15  червня   2017 року

Р І Ш Е Н Н Я  № 1/1

 

Про затвердження штатного розпису

  та  доплат

працівникам установ

сільської  ради

 

З метою вдосконалення оплати праці працівників управління сільської ради відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006 року «Про вдосконалення оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», Постанови Кабінету Міністрів України №353 від 24.05.2017 року «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України» від 09.03.2006 року №268», Постанови КМУ №150 від 16.03.2017 р «Про внесення змін до пункту 3 Постанови КМУ №1026 від 09.12.2015 р   сесія Мироцької сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити штатний розпис працівникам управління Мироцької сільської ради з 26.05.2017 року.
 2. Проводити доплату в розмірі 49% посадового окладу з урахуванням, доплати за вислугу років та ранг спеціалісту-землевпоряднику та начальнику ВОБ сільської ради..
 3. Перерахунок заробітної плати провести з 26.05.2017 року.
 4. Проводити доплату за вислугу років завідуючій сільського клубу.
 5. Перерахунок доплати провести з 01.01.2017 року.

 

 

 

 

 

Сільський голова                               О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району             Київської області

____________________________________________________________________________

ХУІІІ сесія                                                                                            V1І скликання

Село Мироцьке                                                                                      15 червня 2017  року

Р І Ш Е Н Н Я  №1/

 

Про внесення змін до рішення ХІУ сесії

УІІ скликання від 23.12.2016 року

«Про сільський бюджет Мироцької

сільської ради на 2017 рік»

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України від 21.05.1997року №280/97-ВР   «Про місцеве самоврядування в Україні» (з наступними змінами), частини 5,6 статті 23 та частини 7 статті 78, частини 9 статті 75,частини 3 статті 71, Бюджетного кодексу України  сесія сільської ради      

В И Р І Ш И Л А:

 1. Збільшити видаткову частину спеціального фонду сільського бюджету /бюджет розвитку/ за рахунок залишку на 01.01.2017 року загального фонду сільського бюджету:
 • ТКВКБМС 6310 КЕКВ 3122 –  200000,00 грн /Співфінансування  з місцевого бюджету на виконання проектно- вишукувальних робіт з будівництва зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення, включаючи артезіанську артсвердловину та очисні споруди/
 • ТКВКБМС 6650 КЕКВ 3132  –  35000,00 грн

                                     Всього:   –  235000,00 грн

 1. Провести перерозподіл видаткової частини загального фонду сільського бюджету, а саме:
 • Зменшити видаткову частину загального фонду сільського бюджету
 • ТКВКБМС 6060 КЕКВ 2240  –  -130000,00 грн

 

 1. Збільшити видаткову частину загального фонду сільського бюджету
 • ТКВКБМС 0170 КЕКВ 2111  –  95000,00 грн

                                КЕКВ 2120  –  21000,00 грн

                                КЕКВ 2240  –  14000,00 грн

                                      Всього:      130000,00 грн

 

 1. Внести зміни до додатків 1-7 до рішення сесії сільської ради «Про сільський бюджет Мироцької сільської ради на 2017 р»

 

 

 

                                       Сільський голова                              О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

  Києво-Святошинського району                       Київської області

                                                                                                                                                        

 

ХУІІІ сесія                                                                                                  VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                      15  червня   2017 року

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 1/2

 

 

Про преміювання сільського голови

 та секретаря виконкому сільської ради

 

 

    На підставі Постанови  Кабінету  Міністрів  України № 268 від 09.03.2006 року  „ Про впорядкування структури та  умов оплати  праці  працівників  апарату  органів  виконавчої  влади, органів  місцевого самоврядування  та  їх виконавчих  органів, органів прокуратури ,судів та  інших  органів ”, відповідно до Закону України «Про оплату праці»,  відповідно до  «Положення про порядок преміювання працівників установ Мироцької сільської ради» сесія Мироцької сільської ради

 

 

В И Р ІШ И Л А:

 

 

 

Преміювати помісячно сільського голову  та секретаря виконкому сільської ради в розмірі  250%  посадового окладу  в межах  фонду заробітної плати.

 

 

 

 

 

                              Сільський голова                            О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району Київської області

____________________________________________________________________________

18 сесія                                                                                                   V1І скликання

село Мироцьке                                                                                       15 червня 2017 року

 Р І Ш Е Н Н Я  № 2

 

Про надання матеріальної допомоги

малозабезпеченим жителям села Мироцьке

 

Заслухавши доповідь голови сільської ради Деревинського О. В. про матеріальне становище незахищених верств населення Мироцьке, в зв’язку з значним підвищенням цін на ліки, тарифів по оплаті за комунальні послуги,  сесія сільської ради

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Надати матеріальну допомогу згідно списку малозабезпеченим, одиноким, інвалідам, жителям села Мироцьке, які потребують тривалого лікування згідно поданих заяв, довідок та в зв`язку із святкуванням Дня села Мироцьке:

 

 

 

 

1.      Давиденко Олексій Олександрович- 1000 грн.

2.      Білка  Олена Михайлівна- 1000 грн.

3.      Гузаревич Володимир Миколайович- 1000 грн.

4.      Зубенко Тетяна Миколаївна- 2000 грн.

5.      Бутенко Олена Миколаївна- 2000 грн.

6.      Мойсак Олексій Вікторович- 1500 грн.

7.      Смоляр Віктор Миколайович – 1500 грн;

8.      Перевера Галина Павлівна – 1000 грн.

9.      Миколаєнко Міля Тарасівна – 2000 грн.

10.  Моргулець Валентина Іванівна – 500 грн;

11.  Ковтун Андрій Олександрович – 500 грн;

12.  Терещенко Ірина Олександрівна – 500 грн;

13.  Титенко Петро Іванович – 500 грн;

14.  Волощук Марія Василівна- 500 грн;

15.  Перевозник Галина Степанівна – 500 грн;

16.  Онищенко Надія Дмитрівна – 500 грн;

17.  Палюра Галина Кирилівна– 500 грн;

18.  Скуратівська Світлана Петрівна – 500 грн;

19.  Волох Ольга Іванівна- 500 грн;

20.  Смоляр Ніна Борисівна – 500 грн.

21.  Сердюк Дар`я Григорівна – 500 грн.

 

 

Всього: 19 000.00 грн.

 

 

 

Сільський голова                                    О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3

 

 

Про розгляд заяви Саннікова В.В.

щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України  Саннікова Віктора Володимировича, власника житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Шевченка, 29, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати Саннікову Віктору Володимировичу дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Шевченка, 29 площею 0,1400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Роботи з розробки технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст технічної документації із землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 55 Закону України «Про землеустрій».
 4. Матеріали, отримані за результатами розробки технічної документації із землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

                                                                                                      

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/1

 

 

Про розгляд заяви Федоренко Т.І.

щодо надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України  Федоренко Тетяни Іванівни, власниці житлового будинку в с. Мироцьке по вул.  Райдужній, 11, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 120, 122, 186-1  Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

 

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати Федоренко Тетяні Іванівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, із земель комунальної власності Мироцької сільської ради по вул. Райдужній, 11 площею 0,1477 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Роботи з розробки технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст технічної документації із землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 55 Закону України «Про землеустрій».
 4. Матеріали, отримані за результатами розробки технічної документації із землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 
У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/2

 

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Мельниченка М.І.

 

 

 

Розглянувши заяву гр. Мельниченка Миколи Івановича про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по вулиці                       Молодіжна, 2, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вулиці Молодіжна, 2 в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Мельниченка М.І. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Молодіжна, 2, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3222484801:01:001:5050 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Мельниченку М.І. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/3 

  

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Львової Ю.М.

 

 

Розглянувши заяву гр. Львової Юлії Миколаївни про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               пров. Яровий, 6, в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по пров. Яровий, 6 в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Львової Ю.М. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, пров. Яровий, 6, площею 0,0873 га, кадастровий номер 3222484801:01:034:5105 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Львовій Ю.М. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/4

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

у приватну власність Приходька М.В.

 

 

 

Розглянувши заяву гр. Приходька Миколи Вікторовича про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну  власність земельної ділянки по                               вул. Лісовій, 13 в селі Мироцьке для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісовій, 13 в с. Мироцьке.
 2. Передати у приватну власність гр. Приходька М.В. земельну ділянку за адресою: Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Лісова, 13, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3222484801:01:001:5051 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Приходьку М.В. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/5

 

 

Про затвердження проекту землеустрою
щодо зміни цільового призначення
земельної ділянки

 

Розглянувши заяву гр. Шалюти Марії Андріївни, власниці земельної ділянки площею 0,1774 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Соборній, 6               в с. Мироцьке, про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення  земельної ділянки, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Мироцька сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення (із земель “ведення особистого селянського господарства” до земель “будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”) земельної ділянки, площею 0,1774га, розташованої за адресою: с. Мироцьке, вул. Соборна, 6,  яка належить               гр. Шалюті Марії Андріївні згідно правовстановлюючих документів на земельну ділянку (свідоцтва про право власності на нерухоме майно (індексний номер 18084953                  від 21.02.2014) (бланк САК № 790460); витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності № 18085115 від 21.02.2014, номер запису про право власності 4746463, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 297906032224, кадастровий номер 3222484801:01:027:5003.
 2. Змінити цільове використання земельної  ділянки, площею 0,1774 га, по вул. Соборній, 6, яка перебуває  у власності гр. Шалюти Марії Андріївни, та  віднести вказану земельну ділянку до земель “будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.
 3. Гр. Шалюті М.А.  оформитидокументи,що посвідчують право власності на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                                                          О.В. Деревинський

 

 

\

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/6

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки   в натурі (на місцевості)

гр. Миронюка М.В. для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка)

 

 

Розглянувши заяву гр. Миронюка Михайла Васильовича про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості) та передачу у приватну  власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 23, в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Миронюка Михайла Васильовича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: вул. Шевченка, 23, с. Мироцьке, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.
 2. Передати у приватну власність гр. Миронюка М.В. земельну ділянку за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Мироцьке, вул. Шевченка, 23, площею 0,2500 га, кадастровий номер 3222484801:01:023:5010 цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
 3. Гр. Миронюку М.В. оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/7

 

Про розгляд заяви щодо затвердження

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки   в натурі (на місцевості)

гр. Соколова О.П. для ведення

особистого селянського господарства

 

 

Розглянувши заяву гр. Соколова Олександра Петровича про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки      в натурі (на місцевості), враховуючи те, що під час оформлення права власності на земельну ділянку було допущено помилку щодо конфігурації земельної ділянки та виникла накладка з земельною ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Калинівка 9-а, яка належить Пікулику Борису Борисовичу,  на даний час власником земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Соколовим О.П. встановлено межі ділянки в натурі (на місцевості)  без накладення на земельну ділянку Пікулика Б.Б., керуючись Законом України «Про державний земельний кадастр»,  Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства, яка належить гр. Соколову Олександру Петровичу, розташованої за адресою: вул. Калинівка, 9, с. Мироцьке, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.
 2. Змінити конфігурацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер 3222484801:01:031:5002) у межах існуючої площі 0,1450 га по вул. Калинівка, 9 у с. Мироцьке (землі житлової та громадської забудови).
 3. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології та благоустрою при Мироцькій сільській раді.

 

 

 

     Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/8

 

 

Про розгляд заяви Боженко В.В.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяви гр. України Боженко Вероніки Валеріївни, яка проживає                 по вул. Виноградній, 26а,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 

 1. Надати гр. Боженко Вероніці Валеріївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/9

 

 

Про розгляд заяви Дубини О.С.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Дубини Олексія Степановича, який проживає по        вул. Соборній, 21,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Дубині Олексію Степановичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,1100 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/10

 

 

Про розгляд заяви Шевченко Л.В.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Шевченко Людмили Василівни, яка проживає в м. Києві,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Шевченко Людмилі Василівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/11

 

 

Про розгляд заяви Сакович А.В.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Сакович Анастасії Василівни, яка проживає в м. Києві,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Сакович Анастасії Василівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/12

 

 

Про розгляд заяви Мурги Ю.П.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

 

Розглянувши заяву гр. Мурги Юлії Павлівни, яка проживає в смт. Немішаєве, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій»,  Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Мурзі Юлії Павлівні земельну ділянку площею 0,2100 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Дружби, 82 в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області у користування терміном на 2 роки.
 2. Землевпоряднику Мироцької сільської ради внести відповідні записи до погосподарських книг.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/13

 

 

Про розгляд заяви Боженко Т.М.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Боженко Тетяни Михайлівни, яка проживає                  по вул. Виноградній, 26, щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 

Повернутися до розгляду заяви Боженко Тетяни Михайлівни щодо надання                  у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/14

 

 

Про розгляд заяви Долівця А.А.

щодо надання земельної ділянки 

для ведення особистого селянського господарства

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Долівця Андрія Анатолійовича, який проживає               в м. Буча,  щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

Повернутися до розгляду заяви Долівця Андрія Анатолійовича щодо надання у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/15

 

 

Про розгляд заяви Загамули Д.О.

щодо надання земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

 

 

 

Розглянувши заяву гр. України Загамули Діани Олегівни, яка проживає по             вул. Райдужній, 7,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 33, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Мироцька сільська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 

Повернутися до розгляду заяви Загамули Діани Олегівни щодо надання у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області після затвердження формування меж території населеного пункту.

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/16

 

 

Про розгляд заяви Сидорчук В.В.

щодо надання земельних ділянок

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

 

 

Розглянувши заяву громадянки України Сидорчук Вікторії Валентинівни, яка  проживає в м. Буча, щодо надання земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія Мироцької сільської ради

 

 

                                                         В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Сидорчук Вікторії Валентинівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,0985 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Стадіонній, 28 в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                           8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/17

 

 

Про розгляд заяви Щербини Т.М.

щодо надання земельних ділянок

для будівництва та обслуговування

 житлового будинку, господарських

будівель і споруд в приватну власність

 

 

Розглянувши заяву громадянки України Щербини Тетяни Миколаївни, яка  проживає в с. Михайлівська-Рубежівка, щодо надання земельної ділянки у приватну власність       для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, сесія Мироцької сільської ради

 

 

                                                         В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати гр. Щербині Тетяні Миколаївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,0802 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Козацькій, 22 в с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка, у відповідності до Закону України «Про землеустрій», є розробником документації із землеустрою.
 3. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
 4. Розробка проекту не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.
 5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до Мироцької сільської ради.

 

 

 

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/18

 

 

Про надання дозволу Гриневичу А.О.

на розробку детального плану території

 

 

Розглянувши заяву Гриневича Андрія Олександровича про надання дозволу на розробку детального плану території, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації»,  сесія Мироцької сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Надати попереднє погодження Гриневичу Андрію Олександровичу на розробку детального плану території земельна ділянка (кадастровий номер 3222484800:03:010:0014) під житлову забудову села.
 2. Фінансування проектних робіт проводити за рахунок коштів власника земельних ділянок.

 

 

 

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/19

 

 

Про розгляд заяв про надання дозволу

щодо розробки детального плану території

на земельні ділянки

 

 

 

Розглянувши заяви громадян України, власників земельних ділянок, які знаходиться в межах Мироцької сільської ради, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Мироцька сільська рада

 

 

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

Розглянути заяви громадян, власників земельних ділянок, щодо надання попереднього погодження на розробку детальних планів території на земельні ділянки, після уточнення даних  Генерального плану села Мироцьке та інформації, відображеної в Публічній кадастровій карті України.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/20

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки

комунальної власності  територіальної громади

Мироцької сільської ради в с. Мироцьке

під очисними спорудами

 

Розглянувши пропозицію голови Мироцької сільської ради Деревинського О.В. та подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), площею 1,0000 га                  за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води),  площею 1,0000 га за адресою:      с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Доручити землевпорядній організації виготовити технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), площею 1,0000 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області згідно чинного законодавства.
 3. Розроблену технічну документацію із землеустрою подати для розгляду та затвердження на сесії сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/21

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки

комунальної власності  територіальної громади

Мироцької сільської ради в с. Мироцьке

під кладовище

 

Розглянувши пропозицію голови Мироцької сільської ради Деревинського О.В. та подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для розміщення кладовища (земель загального користування), площею 3,1000 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області під кладовище (землі загального кристування) площею 3,1000 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Доручити землевпорядній організації виготовити технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для розміщення кладовища площею    3,1000 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області згідно чинного законодавства.
 3. Розроблену технічну документацію із землеустрою подати для розгляду та затвердження на сесії сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/22

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки

комунальної власності  територіальної громади

Мироцької сільської ради в с. Мироцьке

під свердловину

 

Розглянувши пропозицію голови Мироцької сільської ради Деревинського О.В. та подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для розміщення свердловини (цільове призначення –                       для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), площею 0,2000 га за адресою: с. Мироцьке, вул. Лісова, Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області під свердловину площею 0,2000 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Доручити землевпорядній організації виготовити технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для розміщення свердловини цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) площею 0,2000 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області згідно чинного законодавства.
 3. Розроблену технічну документацію із землеустрою подати для розгляду та затвердження на сесії сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                   О.В.Деревинський

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/23

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки

комунальної власності  територіальної громади

Мироцької сільської ради в с. Мироцьке

під водойму (заводський став)

 

 

Розглянувши пропозицію голови Мироцької сільської ради Деревинського О.В. та подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 2,9300 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 2,9300 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Доручити землевпорядній організації виготовити технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 2,9300 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області згідно чинного законодавства.
 3. Розроблену технічну документацію із землеустрою подати для розгляду та затвердження на сесії сільської ради.

 

 

 

Сільський голова                                                                                  О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/24

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки

комунальної власності  територіальної громади

Мироцької сільської ради в с. Мироцьке

під водойму (став № 2)

 

 

Розглянувши пропозицію голови Мироцької сільської ради Деревинського О.В. та подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 8,7450 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 8,7450 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Доручити землевпорядній організації виготовити технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 8,7450 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області згідно чинного законодавства.
 3. Розроблену технічну документацію із землеустрою подати для розгляду та затвердження на сесії сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/25

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки

комунальної власності  територіальної громади

Мироцької сільської ради в с. Мироцьке

під водойму (став № 3)

 

 

Розглянувши пропозицію голови Мироцької сільської ради Деревинського О.В. та подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 8,1850 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 8,1850 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Доручити землевпорядній організації виготовити технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 8,1850 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області згідно чинного законодавства.
 3. Розроблену технічну документацію із землеустрою подати для розгляду та затвердження на сесії сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 3/26

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

проведення інвентаризації земельної ділянки

комунальної власності  територіальної громади

Мироцької сільської ради в с. Мироцьке

під водойму (став № 4)

 

 

Розглянувши пропозицію голови Мироцької сільської ради Деревинського О.В. та подані матеріали для надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 27,1100 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А

 

 1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 27,1100 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
 2. Доручити землевпорядній організації виготовити технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади Мироцької сільської ради в особі Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області для експлуатації та догляду за водними об’єктами, площею 27,1100 га за адресою: с. Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області згідно чинного законодавства.
 3. Розроблену технічну документацію із землеустрою подати для розгляду та затвердження на сесії сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                                       О.В.Деревинський

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 4

 

 

Про затвердження Правил благоустрою та громадського порядку  на території Мироцької  сільської  ради Києво-Святошинського району Київської області

 

З метою забезпечення благоустрою, чистоти і порядку на території Мироцької сільської ради та підвищення відповідальності посадових осіб підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, і громадян за стан благоустрою та санітарний стан села, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Правила благоустрою території села Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області (далі – Правила) (додається).
 2. Виконавчому комітету Мироцької сільської ради забезпечити реалізацію та контроль за виконанням відповідних положень Правил.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, соціально-економічного розвитку села, планування бюджету та фінансів, підтримання підприємництва, торгівлі та комунальної власності.

 

 

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району               Київської області

 

                                                                                                                                               

 

18  сесія                                                                                             VІІ скликання

Село Мироцьке                                                                                          8 червня 2017 р

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 5

 

 

Про розгляд заяви Терещенка М.Д.

 

 

Розглянувши заяву гр. Терещенка Миколи Дем’яновича, який  проживає                    по вул. Степовій, 20 та має в користуванні земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства за адресою вул. Степова, 14 та до якої немає проїзду від домоволодіння заявника, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, сесія Мироцької сільської ради

 

 

                                                         В И Р І Ш И Л А

 

 1. Повідомити Терещенку М.Д. про те, що проїзд (дорога) між вулицями Степовою та Соборною згідно з генеральним планом с. Мироцьке не передбачений, земельні ділянки громадян, власників домоволодінь на обох вулицях, межують без проїзду.
 2. Відповідно до частин 2 і 3 статті 103 Земельного кодексу України власники та землекористувачі земельних ділянок зобов’язані не використовувати земельні ділянки способами, які не дозволяють власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок використовувати їх за цільовим призначенням (неприпустимий вплив). Власники та землекористувачі земельних ділянок зобов’язані співпрацювати при вчиненні дій, спрямованих на забезпечення прав на землю кожного з них та використання цих ділянок із запровадженням і додержанням прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур та охорони земель (обмін земельних ділянок, раціональна організація територій, дотримання сівозмін, встановлення, зберігання межових знаків тощо).
  3. Згідно з частиною 5 статті 158 Земельного кодексу України у разі незгоди власників землі або землекористувачів з рішенням органів місцевого самоврядування, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, спір вирішується судом.

 

 

 

Сільський голова                                                                                         О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району Київської області

____________________________________________________________________________

18 сесія                                                                                                   V1І скликання

село Мироцьке                                                                                       15 червня 2017 року

 Р І Ш Е Н Н Я  № 6

 

Про тимчасове призупинення

функціонування ДНЗ «Лелечення» у

зв’язку з проведенням ремонтних робіт

 

Розглянувши заяву завідувача ДНЗ «Лелечення» Комарницької Н. В. про тимчасове призупинення функціонування дошкільного навчального закладу з 19.06.2017 року по 31.08.2017 рік у зв’язку з проведенням ремонтних робіт  та періодом відпусток працівників ДНЗ «Лелечення»,  сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Призупинити функціонування дошкільного навчального закладу «Лелечення» у зв’язку з проведенням ремонтних робіт та періодом відпусток працівників  на період з 19.06.2017 року по 31.08.2017 рік.

 

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на завідуючу ДНЗ «Лелечення» Комарницьку Н. В.

 

 

 

 

Сільський голова                                                  О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району Київської області

____________________________________________________________________________

18 сесія                                                                                                   V1І скликання

село Мироцьке                                                                                       15 червня 2017 року

 Р І Ш Е Н Н Я  № 7

 

Про затвердження проектно – кошторисної

 документації «Капітальний ремонт дороги

 по вулиці Дружби від № 73 до № 87 в селі Мироцьке»

 

Розглянувши проектно – кошторисну документацію «Капітальний ремонт дороги по вулиці Дружби від № 73 до № 87 в селі Мироцьке» , відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проектно – кошторисну документацію «Капітальний ремонт дороги по вулиці Дружби від № 73 до № 87 в селі Мироцьке» від 06.06.2017 року.

 

 1. Загальна кошторисна вартість робіт, у поточних цінах станом на 06.06.2017 р. складає 824039,02 тис. грн. (вісімсот двадцять чотири тисячі тридцять дев’ять гривень 02 копійок).

 

 

 

 

Сільський голова                                                  О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району Київської області

____________________________________________________________________________

18 сесія                                                                                                   V1І скликання

село Мироцьке                                                                                       15 червня 2017 року

 Р І Ш Е Н Н Я  № 8

 

Про затвердження проектно – кошторисної

 документації «Капітальний ремонт дороги

 по вулиці Дружби від № 105 до № 115 в селі Мироцьке»

 

Розглянувши проектно – кошторисну документацію «Капітальний ремонт дороги по вулиці Дружби від № 105 до № 115 в селі Мироцьке» , відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проектно – кошторисну документацію «Капітальний ремонт дороги по вулиці Дружби від № 105 до № 115 в селі Мироцьке» від 06.06.2017 року.
 2. Загальна кошторисна вартість робіт, у поточних цінах станом на 06.06.2017 р. складає 328500, 00 тис. грн. (триста двадцять вісім тисяч п’ятсот гривень 00 копійок).

 

 

 

 

Сільський голова                                                  О.В.Деревинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Мироцька сільська рада

Києво-Святошинського району Київської області

____________________________________________________________________________

18 сесія                                                                                                   V1І скликання

село Мироцьке                                                                                       15 червня 2017 року

 Р І Ш Е Н Н Я  № 9

 

Про затвердження проектно – кошторисної

 документації «Капітальний ремонт дороги

 по вулиці Степова від № 1 до № 14 в селі Мироцьке»

 

Розглянувши проектно – кошторисну документацію «Капітальний ремонт дороги по вулиці Степова від № 1 до № 14 в селі Мироцьке» , відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

Затвердити проектно – кошторисну документацію «Капітальний ремонт дороги по вулиці Степова від № 1 до № 14 в селі Мироцьке» від 06.06.2017 року.

Загальна кошторисна вартість будівництва, у поточних цінах станом на 06.06.2017 р. складає 432, 587 тис. грн., у тому числі: будівельні роботи – 343, 002 тис. грн.; інші витрати – 89, 585 тис. грн.

 

 

 

 

Сільський голова                                                  О.В.Деревинський

 

 

 

 

You May Also Like