Комунальне підприємство “Рокачкомунсервіс” – повідомляє:

Шановні Мирочани!

Комунальним підприємство “Рокачкомунсервіс” з 01.10.2018 року буде здійснюватись вивоз сміття за певними талонами. Просимо всіх, хто здійснив проплату звернутися до КП “Рокачкомунсервіс” (прийомні години: 9.00-13.00 вих: сб-нд) для отримання талонів

 

Нагадуємо, що категорично забороняється складування сміття на прилеглій території. Відповідальність за належний санітарний стан прилеглої території несуть власники, балансоутримувачі, орендарі.

Згідно з правилами благоустрою на території сільської ради власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі житлових будинків, земельних ділянок в обов’язковому порядку зобов’язані укладати договори на вивезення твердих побутових відходів з особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, здійснюють оплату таких послуг та забезпечують роздільне збирання побутових відходів (ст. 35-1 ЗУ “Про відходи”). Невиконання статті 35-1 ЗУ «Про відходи» тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

 

You May Also Like