Звернення громадян

_Мироцька сільська рада______________
(найменування розпорядника інформації)

_вул. Радгоспна, 1, село Мироцьке, Київська обл.__________
(адреса місцезнаходження розпорядника інформації)

_045-987-53-12________________________________________
(телефон, інші засоби зв’язку)

Давидюк Наталія Степанівна_______________
(ПІБ/найменування запитувача інформації)

Київська обл., Києво-Святошинський р-н., місто Вишневе, вул. Південна, 1, кв. 33
(адреса запитувача інформації)

096-471-75-40taliyanataliya@gmail.com
(телефон, інші засоби зв’язку)

З А П И Т
на отримання публічної інформації

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію:
1. Офіційну кількість населення села Мироцьке.
2. Фактичну кількість населення села Мироцьке.
3. Прогнозований приріст кількості населення села Мироцьке через 5-10 років.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідь просимо надіслати на адресу: taliyanataliya@gmail.com або повідомити за телефоном +380964717540.
Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
«_28_»_січня_ 2018 р.

Давидюк Наталія Степанівна
(ПІБ запитувача)

Информация для родителей, имеющих детей с диагнозом ДЦП

Специалист по эрготерапии и физиотерапии, инструктор авторской реабилитационной и развивающей методики Лукиянчука Валентина Леонидовича “Волевая пластика”, приглашает на консультацию родителей, имеющих детей с диагнозом ДЦП, с отсутствием тяжелых сопутствующих заболеваний, медицинских противопоказаний к физической реабилитации.
Консультация проводится с элементами обучения родителей, эффективным техникам преодоления физиологической незрелости, доступным для широкого использования (безоплатно).
За итогами консультации формируются две группы детей возрастом от 2.5 до 6 лет и от 7 до 12 лет для прохождения благотворительного (бесплатного) экспресс – курса, направленного на реабилитацию детей с ДЦП.
Консультация будет проходить по адресу: г. Киев, ул. Космическая, 8 В. Для получения более детальной информации обращайтесь по номеру тел.: 093-451-83-21 (Григорий). Также, предлагаем посетить наш сайт http://ahd.kiev.ua/.

  • Доброго дня!
    В зв`язку з придбанням земельної ділянки на території вашої сільської ради, нам потрібно рішення про встановлення ставок зі сплати земельного податку на 2019рік.
    Дякую за відповідь.